Darmowe dyplomy do pobrania – 5 wzorów

Interesują Cię darmowe dyplomy do pobrania? Stworzyłam kilka projektów, które mogą być pomocne. Kiedy ostatnio sama szukałam szablonów dyplomów biznesowych zauważyłam, że większość bezpłatnych wzorów dostępnych w internecie czerpie inspiracje z wczesnych lat 80. Dlatego też postanowiłam zaprojektować wzór dyplomu, który będzie uniwersalny, schludny i przyjemny dla oka. Mam nadzieję, że moje pomysły się Tobie spodobają:-)

dyplomy wzory darmowe

Szablon dyplomu – bezpłatny plik do pobrania

Dyplom – z jednej strony niepozorna kartka papieru, z drugiej – symbol i nagroda. Bardzo zależało mi aby ktoś, kto dostanie ten dyplom, chciał zawiesić go nad swoim biurkiem. W końcu ta „kartka” to coś więcej niż tylko papier. Zazwyczaj nie wręczamy dyplomu po to, aby trafił on do szuflady – przynajmniej taką mam nadzieję;-)

Podczas projektowania najważniejsze dla mnie było połączenie nowoczesnej formy, z czytelną i przyciągającą wzrok kompozycją. To co w tym projekcie najmocniej rzuca się w oczy, to pole z nagrodzoną osobą. W drugiej kolejności wyróżnione zostało słowo „dyplom” (które można zastąpić np. słowem „wyróżnienie” czy „nagroda”). Kompozycję zamyka zamarkowane logo firmy. Od razu zaznaczę, że jeśli sam znak firmowy ma inne barwy, to zdecydowałabym się na ujednolicenie kolorystyki, tak aby była spójna w całym projekcie.

Darmowe dyplomy – do pobrania

Szablony różnią się kolorami, ale też układem. Nieznacznie, ale jednak:-)

dyplom wzór do pobrania

darmowe dyplomy do pobrania

Z projektów możesz korzystać tylko dla własnego użytku – wyrażam też zgodę na edycję plików oraz przesyłanie ich dalej. Jeśli chcesz wykorzystać projekty komercyjnie, proszę o kontakt. Nie wyrażam zgody na sprzedawanie projektów w żadnej postaci.


Jeśli szukasz projektu dyplomu, a ten Ci nie wystarczy, zapraszam do zakładki Zamów projekt. Mogę specjalnie dla Ciebie przerobić dyplom zgodnie z indywidualnymi oczekiwaniami, m.in. dostosowując go do kolorystyki logo albo grupy odbiorców. Cena indywidualnego projektu to koszt 200 zł netto.


Poniżej zamieszczam plik w formacie Word. Jeśli chcesz, aby Twoje dyplomy wyglądały dokładnie jak te w przykładzie powyżej, musisz jeszcze pobrać darmowy font – Microsoft Phags Pa. Będę Ci wdzięczna jeśli w zamian za pobranie dyplomów polubisz mój profil na Facebooku (oczywiście nie jest to warunek konieczny, po prostu będzie mi bardzo miło:-) Dzięki polubieniu mojego profilu możesz też liczyć na kolejne bezpłatne materiały, które będę tam udostępniać.

Przy okazji polecam Ci też kolejny wpis z bezpłatnymi szablonami dyplomów do pobrania. Jeśli szukasz atrakcyjnych grafik, zapraszam Cię do mojego sklepu on-line z pięknymi wzorami.

 

 

Podobał Ci się ten wpis? Udało Ci się przygotować świetne dyplomy? Może zechcesz odwiedzić mnie na Facebooku? Będzie mi miło mogąc Cię lepiej poznać:-) Na profilu znajdziesz więcej porad dotyczących pracy z grafiką, przydatnych w codziennym życiu (nie tylko zawodowym). Kliknij na ikonkę poniżej żeby odwiedzić mnie na FB. Do usłyszenia / do zobaczenia!

 

PS Jeśli uważasz, że komuś przyda się taki dyplom, możesz mu go udostępnić korzystając z przycisków poniżej:-) Przy okazji zapraszam Cię też do odwiedzania mnie na Bloglovin

 

Życzę Ci przyjemnej pracy z dyplomami :-)

O Autorce

Dominika Siwińska

Projektant, grafik i trener z wieloletnim doświadczeniem. Z zawodu czarodziejka – sprawiam, że świat wokół staje się ładniejszy:-) Z pasji projektant i ekspert do spraw komunikacji. Z wykształcenia filolog po grafice komputerowej. A na co dzień mama, żona, a także miłośniczka książek oraz piękna w każdej postaci. Masz pytania, napisz: kontakt@socjografka.pl

Sprawdź także

AutorDominika Siwińska | 28 lutego 2020
Jak szybko przygotować prezentację PowerPoint za pomocą wzorców slajdów
W tym poście pokażę jak  szybko przygotować prezentację PowerPoint. Zobaczysz jak wiele zalet ma korzystanie z dobrze skonfigurowanych wzorców PowerPoint. Postaram się pokazać Ci jak wykorzystać profesjonalne wzorce dostępne w...
AutorDominika Siwińska | 4 czerwca 2018
Program do prezentacji – przegląd aplikacji
W mojej subiektywnej ocenie jeszcze do niedawna istniał tylko jeden słuszny program do prezentacji. Dziś chce Ci pokazać, że na rynku dostępnych jest co najmniej kilka alternatywnych narzędzi, które z...
AutorDominika Siwińska | 25 stycznia 2018
Ozdobne czcionki do projektowania grafik
Dziś mam dla Ciebie drugą część infografiki z polskimi znakami stylizowanymi na pismo ręczne. Być może któryś z pokazanych fontów zainspiruje Cię oraz ułatwi pracę podczas projektowania prezentacji albo banerów...