Kurs Google Slides

Piękne prezentacje w darmowych narzędziu.

tel. 793 31 31 90zapytaj o szkolenie
google slides kurs

Zaawansowany kurs projektowania w Google Slides

W prawie każdej większej firmie pracownicy codziennie tworzą prezentacje. Na tworzenie slajdów poświęcają wiele godzin. Dzięki kursowi uczestnicy będą tworzyć profesjonalne prezentacje efektywniej, bez zbędnego stresu, przy okazji wykorzystując korzyści z pracy w chmurze. Zamiast koncentrować się na walce z narzędziem, będą mogli przeznaczyć czas na stworzenie koncepcji i wyznaczanie celów.  Umiejętności zdobyte podczas kursu przydadzą się podczas pracy z całym pakietem Google. Całość warsztatów może zostać oparta o branbook marki.

agendadla kogocennikzamów

Cele kursu Google Slides

01

Zrozumienie brandbooka firmy

Dzięki szkoleniu uczestnicy będą w stanie samodzielnie projektować nowoczesne materiały zgodne ze stylem marki, w pełni wykorzystując m.in. potencjał jaki daje brandbook.

02

OPTYMALIZACJA KOSZTÓW

Kurs pomoże uczestnikom w tworzeniu profesjonalnych prezentacji, zgodnych ze stylem marki, eliminując przy tym koszty związane ze zlecaniem usług graficznych na zewnątrz firmy.

03

PRACA W ZESPOLE

Warsztaty pokażą uczestnikom jak za pomocą Google Slides sprawnie projektować slajdy, pracujący w zespole i jak w pełni wykorzystać potencjał pracy w chmurze.

KURS GOOGLE SLIDES Dla kogo jest ten kurs?

1. Pracownicy firm pracujących w chmurze, korzystający m.in. z pakietu Google 
2. Osoby wspierające sprzedaż oraz dbające o prezentacje wyników firmy
3. Menadżerowie i dyrektorzy, którzy cyklicznie tworzą prezentacje
4. Asystentki i asystenci wspierający zarząd i zespoły w firmie
5. Pracownicy HR, marketingu, komunikacji

Poziom szkolenia Google Slides jest dostosowywany do potrzeb i możliwości grupy. Konieczny dostęp do wifi – szkolenie odbywa się w chmurze.

zaawansowany kurs z google slides

Dlaczego warto szkolić się
z Socjografką?

Dobra prezentacja to nadal skarb, potrafiący przyciągnąć uwagę odbiorców i klientów. Dzięki warsztatom z Google Slides uczestnicy dowiedzą się jak samodzielnie projektować profesjonalne i nowoczesne slajdy. Kursanci zdobędą wiedzę, którą wykorzystają bez względu na zajmowane stanowisko. Zdobędą przy okazji wartościowe kompetencje, tak cenne w świecie opierającym się na przekazie wizualnym.

Moje szkolenia wyróżnia innowacyjne podejście do nauki projektowania prezentacji: pokazuję, że nudne i nieestetyczne slajdy to nie wina programu, tylko niewłaściwego podejścia do projektowania. Nauczę kursantów jak zmienić slajdy z Google Slides w małe dzieła sztuki:-)

Uczestnicy będą mogli w trakcie zadawać pytania i wpływać na realizację kolejnych modułów. Szkolenie ma formę warsztatów: do minimum ograniczam teorię, by móc wspólnie z uczestnikami wykonać jak najwięcej praktycznych ćwiczeń.

Tworzenie prezentacji jest stałym punktem każdego spotkania. Spraw, by dla Twojego zespołu była to przyjemniejsza część firmowych obowiązków:-)

kursy google slides dla firmyw cenie kursu otrzymasz:

1. Analizę potrzeb szkoleniowych i agendę dopasowaną do charakteru firmy
2. Praktyczne warsztaty i przykłady dostosowane m.in. do brandbooka marki
3. Interaktywny e-book po szkoleniu z pomocnymi linkami
4. Pakiet materiałów (w tym tabele, zdjęcia, ikony)
5. Certyfikat z potwierdzeniem udziału
6. Miłą i sprzyjającą nauce atmosferę:-)
7. Fakturę VAT / rabaty do sklepu on-line

google slides kurs

Zadbaj o nowe umiejętności pracowników
Skontaktuj się i zamów szkolenie

zapytaj o szkolenie+48 793 31 31 90
Korzyści dla firmy
NOWE KOMPETENCJE

Zbuduj zespół, który zdobędzie cenne kompetencje – dzięki temu możesz oszlifować talenty swoich pracowników.

WSPARCIE BIZNESU

Uczestnicy kursu poznają techniki i narzędzia, pozwalające na szybsze tworzenie profesjonalnych slajdów, skutecznie wspierających biznes.

OBNIŻENIE KOSZTÓW

Dzięki szkoleniu firma oszczędzi czas i środki finansowe – uczestnicy będą szybciej tworzyć dobre prezentacje zgodne ze stylem marki.

OPTYMALIZACJA PRACY

Pracownicy będą potrafili: jasno ustalić cel prezentacji i dobrać formę do grupy odbiorców. Dowiedzą się jakich błędów unikać.

Agenda

kliknij na moduł żeby zobaczyć zakres omawianych tematów / możesz dowolnie miksować zakres tematyczny.

KOMPOZYCJA: jak zaplanować idealne slajdy: od pomysłu do realizacji

Jak skomponować prezentację w zależności od rodzaju wydarzenia i grupy odbiorców. Dostosowanie obszaru roboczego w Google Slides. Tworzenie schematu. Ustalanie celów. Czas trwania vs liczba slajdów. Planowanie obszaru roboczego. Pomocne skróty. Efektywne rozmieszczanie elementów na slajdach. Zmiana formatu slajdów. Opcje tła. Omówienie trybów pracy, opcje widoków. Narzędzia pomocne w harmonijnym rozmieszczaniu elementów. Najczęstsze błędy

TEKSTY: jak zadbać o czytelność prezentacji

Jak pracować z czcionkami, różnica między bold a rodziną Bold. Praca z tekstem z poziomu widoku ogólnego oraz widoku wzorca. Różne sposoby wklejania i formatowania tekstów. Hiperłącza i interaktywne przyciski. Nietypowe znaki i symbole. Zasady wyróżniania tekstów. Interlinie, punktatory, linijka. Częste problemy przy pracy z tekstem, jak je rozwiązywać. Opcja: omówienie korporacyjnej typografii – wg branbooka marki.

OBRAZY: jak za pomocą grafik uatrakcyjnić prezentację

Jak dobierać obrazy, grafiki oraz ikony, tak by pasowały do stylu firmy. Dbanie o spójność. Zmiana krawędzi, transparentności. Jak sobie radzić z kadrowanie w Google Slides. Formatowanie grupowe. Gdzie szukać bezpłatnych materiałów. Przykłady dobrze i źle dobranych grafik. Czym różnią się formaty chmurowe, jpg, png, pdf czy svg. Dodawanie filtrów barwnych. Transparentne warstwy. Korekta zdjęć poza Google Slides. Opcja: praca z kolorami marki wg brandbooka.

WZORCE: optymalizacja pracy i zaawansowane funkcje programu

Efektywne wykorzystanie wzorca w Google Slides. Praca z typografią w widoku wzorca i normalnym. Automatyczna zmiana czcionek i kolorów na wielu slajdach. Zasady dobierania barw zgodnych ze stylem marki. Korzystanie z narzędzia Symbol zastępczy. Optymalizacja pracy dzięki wzorcom. Automatyczna numeracja stron. Łączenie kilku prezentacji z różnymi schematami wzorcowymi. Opcja: omówienie zasad pracy z korporacyjnym szablonem.

WSKAZÓWKI: jak tworzyć profesjonalne i nowoczesne slajdy

Praca z warstwami. Jak tworzyć złożone schematy i infografiki. Dodawanie i edycja ikon. Problemy z wykresami w Google Slides. Jak edytować, importować dane z arkuszy Google. Pomysły na atrakcyjne i czytelne tabele. Kiedy warto stosować animacje, opcje efektów. Szybkie formatowanie i wyrównywanie wielu elementów. Porównanie PowerPoint i Google Slides – kiedy warto zmienić narządzie. Optymalizacja pliku pod kątem wysyłki mailem. Prawa autorskie i licencje

TRENDY: inspiracje do pracy + wystąpienia publiczne

Najnowsze trendy i techniki w projektowaniu prezentacji. Programy uzupełniające: np. aplikacja Canva. Jak wykorzystać trendy – tworzenie atrakcyjnych slajdów zgodnych ze stylem firmy. Przygotowanie profesjonalnego pokazu slajdów. Najważniejsze zagadnienia związane z wystąpieniami publicznymi: co zrobić, by materiał zrobił dobre wrażenie na odbiorcach na przykładzie wystąpień TED. Przykłady inspirujących kont na Pinterest, Behance, YouTube

biznesowy kurs google slidesKWESTIE ORGANIZACYJNE

1. Miejsce: stacjonarnie (cała Polska) lub online (m.in. platformy Teams, ZOOM)
2. Terminy: terminy w tygodniu oraz w weekendy, godziny do ustalenia
3. Program: Google Slides (wymagane założenie konta gmail)
4. Sprzęt: kursanci pracują na własnych komputerach
5. Grupa: minimalna liczba uczestników szkoleń stacjonarnych: 7 osób. Szkolenia online – bez limitów

Szkolenia stacjonarne: po stronie organizatora zostaje kwestia przygotowania sali z dostępem do wifi, rzutnika. Istnieje możliwość wynajęcia sali: do indywidualnego ustalenia.

google slides kurs
Portfolio

Potrafię zaprojektować piękne i profesjonalne slajdy – także w aplikacji chmurowej od Google Slides! Nawet wtedy, gdy wykorzystuję korporacyjne wzorce:-) Tej sztuki mogę nauczyć też pracowników firmy, którzy na co dzień pracują z brandbookiem, ale czują, że ich slajdy mogłyby lepsze. I powstawiać w krótszym czasie. Poniżej przykłady moich projektów. Moje prezentacje można zobaczyć m.in. w portfolio oraz sklepie on-line.

Dominika SiwińskaProjektant / trener

Dyplomowany ekspert w zakresie projektowania graficznego, komunikacji wizualnej oraz tworzenia prezentacji

Kto poprowadzi szkolenie?

Szkolenie prowadzi Dominika Siwińska. Właścicielka jednego z pierwszych polskich sklepów on-line z nowoczesnymi szablonami prezentacji PowerPoint. Od lat pracuje zarówno dla globalnych marek, osób indywidualnych, jak i dla instytucji publicznych i oświatowych. Poza udokumentowanym portfolio i wieloletnim stażem w branży, posiada solidne wykształcenie kierunkowe (dyplomy ukończenia studiów na specjalizacji komunikacja dla mediów na UW oraz Grafiki komputerowej na WIT pod auspicjami PAN). Swoją wiedzą dzieli się prowadząc popularnego bloga eksperckiego, poświęconego tematyce projektowania graficznego.

Cennik

Ceny netto w opcji podstawowej.
Koszt zależy m.in. typu szkolenia, czasu trwania czy dodatkowych materiałów. Więcej szczegółów w mailu. Bogaty pakiet dodatków w cenie. A może szukasz szkolenia PowerPoint?

spis dostępnych modułów
590osobę
 • STACJONARNIE DLA GRUP
 • agenda dostosowana do grupy
 • 7 godzin warsztatów
 • min. 7 uczestników
2950kurs
 • ONLINE DLA GRUP
 • forma webinarowa lub warsztatowa
 • 4 godziny warsztatów
 • zniżki przy dłuższych szkoleniach
1650kurs
 • INDYWIDUALNY KURS ON-LINE
 • czas trwania 4h
 • dostępny w wersji online
 • warsztat 1:1, szyty na miarę

Wybrani klienci

logo firm współpracujących socjografka
logo firm współpracujących socjografka
google slides kurs
dodatkowa opcja: ebook

Po szkoleniu uczestnicy mogą otrzymać mój autorski ebook, który utrwali zdobytą wiedzę. Dzięki temu kursanci nie muszą na bieżąco notować, zamiast tego mogą poświęcić więcej uwagi na praktyczne ćwiczenia. Istnieje również możliwość dopisania spersonalizowanych rozdziałów,  specyficznych dla danej marki (np. wg brandbooka).

Zadaj pytanie:-)

Masz pytania na które odpowiedzi nie ma na stronie? Potrzebujesz szczegółowej wyceny, chcesz dowiedzieć się jak dokładnie wygląda plan warsztatów lub interesuje Cię szkolenie „szyte na miarę”? Napisz lub zadzwoń (+48 793 31 31 90)
mail: kontaktapsocjografka.pl

zapytaj o szkolenieKontakt