Prezentacje szyte na miarę

Sztuka tworzenia profesjonalnej prezentacji to coś więcej niż przygotowanie pojedynczych slajdów. Bardzo ważne jest dopilnowanie, aby przygotowany materiał był spójny merytorycznie i stylistycznie. Trzeba zadbać też o to, żeby nasza prezentacja miała jasny i zgodny z założeniami przekaz oraz była dostosowana swoją formą do końcowego odbiorcy. Mogę Ci w tym pomóc – zamów gotową prezentację PowerPoint i nie martw się o końcowy efekt.

prezentacja powerpoint jak zrobić

Koniec stresu i straty czasu:
Zamów gotowy wzór prezentacji

Cennikformularz zamówienia

Dlaczego Socjografka

01

DOŚWIADCZENIE

Wiem jak tworzyć skuteczne prezentacje na międzynarodowe wydarzenia, jak i wspierające lokalne produkty czy usługi. Tworzę slajdy spójne z marką i brandbookiem.

02

EKSPERT W BRANŻY

Nie jestem jedynie projektantem, który świetnie zna narzędzia. Mam bogate doświadczenie w biznesie, poparte sukcesami zawodowymi oraz kierunkowym wykształceniem

03

ZADOWOLENI KLIENCI

Tworzyłam wzorce prezentacji dla małych firm oraz dużych korporacji. Według opinii moich klientów projektuję jedne z najpiękniejszych slajdów na polskim rynku!

Jedne z najładniejszych slajdów na polskim rynku:-)
profesjonalne prezentacje PowerPoint

Zamów prezentację+48 793 31 31 90
W PAKIECIE OTRZYMASZ

1. W pełni edytowalny szablon PowerPoint z wektorowymi elementami
2. Nowoczesne, spersonalizowane, łatwe w edycji slajdy wzorcowe
3. Dedykowane, edytowalne ikony wektorowe, pasujące stylem do slajdów
4. Dobór atrakcyjnej palety kolorów, spójnej z Twoim logo i marką
5. Wsparcie w wyborze bezpłatnych zdjęć oraz grafik
6. Szybki czas realizacji oraz wysoką jakość
7. Fakturę VAT / zniżki do sklepu on-line

Dodatkowe informacje

Pracuję tylko na licencjonowanym oprogramowaniu m.in. Office, Adobe Illustrator, Photoshop, InDesign, Premier Pro, Acrobat DC. Po każdym projekcie wystawiam fakturę VAT. Finalny materiał trafi do Ciebie w edytowalnej wersji wraz ze wszystkimi materiałami graficznymi, które zostaną wypracowane na potrzeby Twojej prezentacji. Dodatkowo załączam zoptymalizowany plik pdf, który ułatwi ewentualną publikację na stronie www albo wysyłkę mailową. Jeśli potrzebujesz konsultacji dotyczącej prezentacji PowerPoint, zapraszam do sklepu on-line.

Czemu warto mi zaufać?

Od lat pracuję zarówno dla globalnych marek, osób indywidualnych, jak i dla instytucji publicznych i oświatowych. Poza udokumentowanym portfolio i wieloletnim stażem w branży, mam solidne wykształcenie kierunkowe: posiadam dyplomy ukończenia studiów na filologii polskiej (specjalizacja komunikacja do mediów) na UW oraz Grafiki komputerowej na WIT pod auspicjami PAN. Dzielę się też swoją wiedzą, prowadząc popularnego bloga eksperckiego, poświęconego tematyce projektowania graficznego.

kontakt@socjografka.pl

Wybrani klienci

logo firm współpracujących socjografka
logo firm współpracujących socjografka

Zamów prezentację i ciesz się jednymi
z najładniejszych slajdów na polskim rynku:-)

Zamów prezentacjękontakt@socjografka.pl

Harmonogram pracy

Pierwszy etap to wybór szablonu i kolorystyki. Trwa od 4-6 dni. Aby przyśpieszyć prace, możesz podesłać przykładowe elementy graficzne, prezentacje, zdjęcia, które się Tobie podobają (poczucie estetyki jest mocno subiektywną kwestią). Jeśli wolisz mogę zaproponować styl prezentacji oraz podesłać inspiracje, które według mojej oceny w odpowiedni sposób wyeksponują Twój materiał. Po pierwszym etapie otrzymasz 2 próbki materiału. Na przykładzie kilku slajdów pokażę jak prezentuje się Twój materiał w dwóch wersjach wizualnych. Jeśli zaakceptujesz którąś z próbek, zaprojektuję pozostałe slajdy. W cenie otrzymujesz 2 tury poprawek.

prezentacja powerpoint harmonogram

Etapy tworzenia prezentacji

01

SZCZEGÓŁOWY WYWIAD

Zanim zacznę pracę potrzebuję ustalić: dla jakiej grupy odbiorców ma być prezentacja, jaki jest jej cel i przeznaczenie. I przede wszystkim: jaki jest styl Twojej marki.

02

PIERWSZE SZKICE

Po otrzymaniu informacji o charakterze prezentacji, zaczynam szkicować slajdy. W ciągu 6 dni otrzymasz do wyboru dwa zróżnicowane koncepty graficzne.

03

FINALNA PREZENTACJA

Na podstawie wybranego szkicu projektuję pozostałe slajdy, spójne stylistycznie z wybranym projektem i Twoją marką. Czas realizacji jest uzależniony od liczby slajdów.

Zobacz moje projekty

Współpraca na wysokim poziomie, pełen profesjonalizm, masa wspaniałych pomysłów i porad, a przede wszystkim pozytywna, uśmiechnięta i energiczna kobieta! Czego można chcieć więcej:-)

Magdalena Matysiuk

Chciałabym serdecznie polecić współpracę z Panią Dominiką Siwińską! Profesjonalna w swoim zawodzie, doradza, ale też potrafi słuchać swoich klientów. Współpraca z nią to sama przyjemność. Gorąco polecam

Anna Wierzbicka

Chciałbym zarekomendować Panią Dominikę jako rzetelnego grafika z bardzo dobrym zapleczem technicznym i profesjonalnym podejściem do klienta, dostarczającego prace spełniające najwyższe standardy.

Andrzej Chmielarski

Kontakt w Social media
O Socjografce

Socjografka to firma specjalizująca się w komunikacji wizualnej, działająca od 2015 roku. Misją firmy jest zmienienie świata na ładniejszy oraz szerzenie wiedzy z zakresu projektowania graficznego. Współpracując ze mną otrzymasz nie tylko piękne i nowoczesne materiały marketingowe: zapewniam też kompleksowe doradztwo i szkolenia z zakresu komunikacji oraz tworzenia slajdów PowerPoint, które skutecznie wspierają biznes. Moje prace wyróżnia minimalizm oraz wysoka jakość. Stawiam na spójność, konsekwencję oraz personalizację każdego projektu.

Dominika Siwińska / projektant

CENNIK

Koszt zaprojektowania prezentacji uzależniony jest m.in. od terminu, całkowitej liczby slajdów oraz ich typu (tylko klasyczne slajdy czy również wzorce). Minimalne jednorazowe zamówienie: 12 slajdów czyli 1188 zł zł netto. Przy zamówieniu ponad 12 slajdów, na kolejne oferuję odpowiednio niższe ceny. Przykład dla 20 slajdów: 12×99 zł + 8×89 zł = 1900 zł netto.

99 zł

1-12 slajdów

89 zł

13-50 slajdów

79 zł

Powyżej 50 slajdów