Zamów biznesową prezentację PowerPoint

Profesjonalne prezentacje

Sztuka tworzenia prezentacji to coś więcej niż przygotowanie pojedynczych slajdów. Bardzo ważne jest dopilnowanie, aby przygotowany materiał był spójny merytorycznie i stylistycznie. Trzeba zadbać też o to, żeby nasza prezentacja miała jasny i zgodny z założeniami przekaz oraz była dostosowana swoją formą do końcowego odbiorcy. Mogę Ci w tym pomóc – zamów gotową prezentację PowerPoint i nie martw się o końcowy efekt.

Piękne, nowoczesne i profesjonalne prezentacje

MODYFIKACJA ISTNIEJĄCEJ PREZENTACJI

Modyfikacja istniejącej prezentacji PowerPoint polega na poprawie każdego slajdu, tak aby efekt końcowy był spójny merytorycznie oraz stylistycznie, budując wrażenie profesjonalnie przygotowanego materiału atrakcyjnego dla finalnego odbiorcy. Co wchodzi w zakres modyfikacji? M.in. poprawa czytelności i kompozycji slajdów, ujednolicenie kolorystyczne i typograficzne, ​wizualna i językowa korekta, doradztwo w zakresie stosowania dodatkowych elementów graficznych. Cena zależy od czasu, jaki wymagać będą ustalone modyfikacje. Szczegółową wycenę przedstawię po zapoznaniu się z treścią i zakresem zlecenia.

CENA ZA SLAJD 50-70 ZŁ NETTOpobierz ofertę

PROJEKTOWANIE PREZENTACJA OD ZERA

Stworzenie prezentacji na zamówienie na podstawie dostarczonych materiałów. W zakresie tej oferty jest stworzenie całej prezentacji, wraz z doborem typografii, obrazów, kolorystyki spójnej z wizerunkiem marki. Dodatkowo oferuję korektę językową, mającą na celu dostosowanie treści do końcowego odbiorcy prezentacji. Cena zależy od tego jak wiele elementów będę musiała tworzyć od podstaw. Czy masz już określoną typografię i kolorystykę korporacyjną? Pracujesz na jakiś konkretnych szablonach czy chcesz stworzyć szablon od podstaw? Szczegółową wycenę przedstawię po zapoznaniu się z treścią i zakresem zlecenia.

CENA ZA SLAJD 70-100 ZŁ NETTOpobierz ofertę
JAK USTALAM CENĘ?

Z doświadczenia wiem, że nie zawsze wiadomo ile slajdów będzie zawierać prezentacja. Dodatkowo koncepcja prezentacji i jej zawartość mogą się zmienić w trakcie realizacji zlecenia. Dlatego proponuję następujący model rozliczenia: po otrzymaniu wytycznych co do zakresu prac ustalam stałą cenę za slajd.  Minimalne zamówienie przy uwzględnieniu powyższych cen, to 10 slajdów. Finalny materiał trafi do Ciebie w edytowalnej wersji wraz ze wszystkimi materiałami graficznymi, które zostaną wypracowane na potrzeby Twojej prezentacji. Dodatkowo załączam zoptymalizowany plik pdf, który ułatwi ewentualną publikację na stronie www albo wysyłkę mailową.

HARMONOGRAM PRACY

Pierwszy etap to wybór szablonu i kolorystyki. Aby przyśpieszyć pracę, możesz mi podesłać przykładowe elementy graficzne, prezentacje, zdjęcia, które Ci się podobają (poczucie estetyki jest mocno subiektywną kwestią). Jeśli wolisz mogę zaproponować jakiś styl prezentacji oraz podesłać inspiracje, które według mojej oceny w odpowiedni sposób wyeksponują Twój materiał. Po pierwszym (i kluczowym) etapie podeślę Ci 3 próbki materiału – na przykładzie kilku slajdów pokażę jak prezentuje się Twój materiał w wybranym szablonie w różnych układach. Jeśli zaakceptujesz którąś z próbek, to podeślę Ci kolejne slajdy.

zamów prezentację i daj się pozytywnie zaskoczyć

Doświadczenie

Od lat pracuję zarówno dla globalnych marek, jaki i osób indywidualnych. Do tej pory współpracowałam z firmami z branży modowej (np. Reserved), finansowej (np. DNB Nord, AXA), FMCG (np. Carlsberg), motoryzacyjnej oraz dla instytucji publicznych i oświatowych. Poza udokumentowanym portfolio i wieloletnim stażem w branży, mam solidne wykształcenie kierunkowe – posiadam dyplomy ukończenia studiów na filologii polskiej (specjalizacja komunikacja do mediów) na UW oraz Grafiki komputerowej na WIT pod auspicjami PAN. Prowadzę również popularnego bloga eksperckiego, poświęconego tematyce projektowania graficznego.

dowiedz się o mnie więcej

Zobacz moje projekty

Szkolenie z prezentacji

Chcesz wiedzieć więcej o tworzeniu prezentacji – zapraszam do przeczytania tych postów. Nie masz cierpliwości do samodzielnej nauki? Zaproś mnie na szkolenie podczas którego zdradzę Ci jak szybko projektować piękne i profesjonalne slajdy

dowiedz się więcejpobierz ofertę