Grafika komputerowa i prezentacje

Indywidualne szkolenie.

tel. 793 31 31 90zapytaj o szkolenie
indywidualne szkolenie z grafiki komputerowej

Szkolenie indywidualne z tworzenia grafiki i prezentacji

Masz własną firmę i chcesz projektować grafiki, które będą wspierać Twoje działania marketingowe? Prowadzisz bloga albo fanpage i zależy Ci, aby wyróżniał się swoją estetyką? A może pracujesz w korporacji i masz dość czekania na proste grafiki lub prezentacje, które tygodniami szykuje agencja? Bez względu na Twoje motywacje, szkolenie 1:1 to idealny sposób, by w krótkim czasie zapoznać się z narzędziami, aplikacjami i trendami w projektowaniu. W Twoim tempie. I na Twoich zasadach.

agendadla kogocennikzamów

Cele szkolenia

01

SAMODZIELNE TWORZENIE GRAFIK

Nauczysz się projektować nowoczesne materiały graficzne oraz prezentacje, zgodne ze stylem swojej marki, wykorzystując przy tym bezpłatne narzędzia, aplikacje i banki zdjęć.

02

Rozwój osobisty

Obecnie ponad 80% komunikacji dociera do nas dzięki obrazom, grafikom czy memom. Naucz się tworzyć profesjonalną komunikację, która skutecznie zadba o wizerunek firmy.

03

OPTYMALIZACJA KOSZTÓW

Kurs pomoże Ci samodzielnie tworzyć atrakcyjne materiały marketingowe, eliminując jednocześnie koszty związane ze zlecaniem usług graficznych na zewnątrz firmy.

SZKOLENIE 1:1 Z GRAFIKI KOMPUTEROWEJdo kogo kieruję to szkolenie?

1. Właściciele małych firm i jednoosobowych działalności
2. Menadżerowie i dyrektorzy, którzy wolą szkolenia w trybie 1:1
3. Założyciele start-upów oraz firm gdzie trzeba działać szybko
4. Blogerzy i osoby prowadzące działalność w social mediach
5. Osoby, które mają mało czasu i oczekują szybkich efektów

Szkolenie jest kierowane do osób, które chcą realizować program na własnych zasadach, bez konieczności kompromisów jakie narzuca praca w grupie.

kurs grafiki komputerowej

Dlaczego szkolenie
indywidualne?

Mamy coraz mniej czasu. Jednocześnie chcemy wiedzieć więcej i zdobywać nowe kompetencje, cenne we współczesnym świecie opierającym się na przekazie wizualnym. Umiejętność tworzenia atrakcyjnych grafik i prezentacji przyda się nie tylko osobom prowadzącym własny biznes. Ta wiedza przyda się każdemu, kto ze względu na zajmowane stanowisko musi tworzyć, a także opiniować materiały marketingowe i wizualne (w tym np. raporty, ulotki czy prezentacje).

Podczas szkolenia pokaże Ci gdzie szukać bezpłatnych zdjęć, grafik, ikon i wzorów. Nauczę Cię też tworzenia profesjonalnych materiałów graficznych takich jak prezentacje, infografiki, oferty czy bannery do social mediów. To Ty zdecydujesz czego chcesz się uczyć i na które elementy powinnam zwrócić więcej uwagi. Ja na tej podstawie dobiorę ćwiczenia i narzędzia.

To Ty ustalasz agendę i czas trwania szkolenia. Ja zadbam o to, by przekazać Ci jak najwięcej wiedzy w najkrótszym możliwym czasie.

indywidualne szkolenie z grafikiw cenie kursu 1:1 otrzymasz

1. Analizę Twoich potrzeb szkoleniowych i dopasowaną agendę 1:1
2. Praktyczne przykłady dostosowane do indywidualnych oczekiwań
3. Interaktywny e-book po szkoleniu z pomocnymi linkami (przykład)
4. Pakiet materiałów (dostosowany do zakresu szkolenia)
5. Certyfikat z potwierdzeniem udziału
6. Miłą i sprzyjającą nauce atmosferę:-)
7. Fakturę VAT / rabaty do sklepu on-line

szkolenie z grafiki komputerowej 1:1

Ucz się grafiki na swoich warunkach
Skontaktuj się i zamów szkolenie

zapytaj o szkolenie+48 793 31 31 90

Współpraca na wysokim poziomie, pełen profesjonalizm, masa wspaniałych pomysłów i porad, a przede wszystkim pozytywna, uśmiechnięta i energiczna kobieta! Czego można chcieć więcej:-)

Magdalena Matysiuk

Pani Dominika Siwińska w trakcie zajęć na bieżąco wyjaśniała wszystkie wątpliwości i wyczerpująco odpowiadała na zadane pytania, a omawiane treści były przekazane w sposób przystępny i zrozumiały.

AGNIESZKA STRYJECKA, DNB NORD

Bardzo wysoko oceniam przygotowanie materiałów poszkoleniowych –  każdy z uczestników ma punkt odniesienia i podręcznik dla działań związanych z grafiką i przygotowywaniem prezentacji.

A. SZYMAŃSKA, INSTYTUTU KULTURY MIEJSKIEJ
Agenda

możesz dowolnie modyfikować agendę i dostosować ją do swoich potrzeb

Ty określasz cele szkolenia, a ja na ich podstawie proponuję agendę 'szytą na miarę”. W zależności od Twoich potrzeb dobieram czas, narzędzia i sposób przekazania wiedzy. Możemy podzielić spotkanie na kilka części, niektóre z nich realizując zdalnie. Przykładowe cele szkolenia:

1. Tworzenie materiałów graficznych na potrzeby social mediów

2. Projektowanie profesjonalnych prezentacji PowerPoint
3. Projektowanie materiałów marketingowych (bannery, ulotki, oferty)
4. Tworzenie infografik, ikon, wykresów, tabel oraz schematów

Martwisz się czy poradzisz sobie podczas szkolenia? Nie bój się – dostosuję program, narzędzia i sposób przekazywania wiedzy do Twoich możliwości.

Dominika SiwińskaProjektant / trener

Dyplomowany ekspert w zakresie projektowania graficznego, komunikacji wizualnej oraz tworzenia prezentacji

Kto poprowadzi szkolenie?

Szkolenie prowadzi Dominika Siwińska. Właścicielka jednego z pierwszych polskich sklepów on-line z nowoczesnymi szablonami prezentacji PowerPoint. Od lat pracuje zarówno dla globalnych marek, osób indywidualnych, jak i dla instytucji publicznych i oświatowych. Poza udokumentowanym portfolio i wieloletnim stażem w branży, posiada solidne wykształcenie kierunkowe (dyplomy ukończenia studiów na specjalizacji komunikacja dla mediów na UW oraz Grafiki komputerowej na WIT pod auspicjami PAN). Swoją wiedzą dzieli się prowadząc popularnego bloga eksperckiego, poświęconego tematyce projektowania graficznego.

Przykładowy cennik

Koszt szkolenia zależy m.in. od czasu trwania, formy zajęć czy lokalizacji. Obok podaję przykładową wycenę szkolenia w formie 1:1. W przykładzie podałam Warszawę – szkolę w całej Polsce, ale wtedy w cenie uwzględniam koszty i czas dojazdu. Więcej szczegółów otrzymasz w ofercie mailowej. Ceny brutto.

2850
  • 7 godzin warsztatów 1:1
  • lokalizacja Warszawa (przykład)
  • szkolenie stacjonarne
1650
Zadaj pytanie:-)

Masz pytania na które odpowiedzi nie ma na stronie? Potrzebujesz szczegółowej wyceny, chcesz dowiedzieć się jak dokładnie wygląda plan warsztatów lub potwierdzić dostępne terminy?
Zadzwoń (+48 793 31 31 90) lub napisz:
kontaktapsocjografka.pl

zapytaj o szkolenieKontakt