Indywidualne szkolenie z projektowania graficznego

1:1 z grafiki

Masz własną firmę i chcesz projektować grafiki, które będą wspierać Twoje działania marketingowe? Prowadzisz bloga albo fanpage i zależy Ci, aby wyróżniał się swoją estetyką? A może pracujesz w korporacji i masz dość czekania na proste grafiki, które tygodniami szykuje agencja? Bez względu na Twoje motywacje, spotkanie 1:1 to idealny sposób, by w krótkim czasie zapoznać się z narzędziami, aplikacjami i trendami w projektowaniu. W Twoim tempie. I na Twoich zasadach.

pobierz ofertęO mnie

Cele szkolenia

To Ty określasz cele szkolenia. Na tej podstawie dobieram czas, narzędzia i sposób przekazania wiedzy. Możemy podzielić spotkanie na kilka części, niektóre z nich realizując zdalnie. Najważniejszy jest Twój komfort pracy i indywidualne cele jakie chcesz zrealizować podczas warsztatów. Nie mogę Ci obiecać, że w ciągu jednych zajęć staniesz się zawodowym grafikiem. Mogę jednak sprawić, że będziesz sprawnie poruszać się w świecie komunikacji wizualnej, wykorzystując przy tym różnorodne narzędzia i aplikacje graficzne.

Dla kogo

Szkolenie jest kierowane do osób, które chcą realizować program na własnych zasadach, bez konieczności kompromisów jakie narzuca praca w grupie. Dzięki tej formie możesz dowolnie modyfikować agendę i dostosować ją do swoich potrzeb. Martwisz się czy poradzisz sobie podczas szkolenia i czy Twoja wiedza jest wystarczająca, aby zacząć projektowanie własnych materiałów graficznych? Nie bój się – dostosuję program, narzędzia i sposób przekazywania wiedzy do Twoich indywidualnych możliwości.

Miejsce, termin i cena

Termin szkolenia i miejsce realizacji jest uzależnione od Twoich potrzeb i oczekiwań. Prowadzę szkolenia na terenie całej Polski. Termin uzgadniam indywidualnie – prowadzę szkolenia w tygodniu oraz w weekendy. Na koszt szkolenia wpływają m.in. miejsce szkolenia, forma zajęć, czas trwania oraz materiały, które otrzymasz przed i po szkoleniu. Jeśli chcesz otrzymać dokładną wycenę proszę o kontakt mailowy: kontakt@socjografka.pl. Po szkoleniu wystawiam fakturę VAT.

Dlaczego Socjografka

Znam biegle narzędzia z których szkolę. To oczywiste. Ale to za mało żeby poprowadzić naprawdę dobre i efektywne szkolenie. Wiem, że mogę zaoferować znaczenie więcej. Przez lata zdobywałam doświadczenie w międzynarodowych firmach, pracując bezpośrednio z członkami zarządów. To pozwoliło mi na zdobycie praktycznej wiedzy dotyczącej projektowania materiałów i prezentacji, które skutecznie wspierają biznes. Podaję konkretne przykłady i rozwiązania. Posiadam przy tym solidne wykształcenie kierunkowe. Co jeszcze wyróżnia mnie na tle konkurencji? Projektowanie jest nie tylko moją pracą, ale też moją pasją.

Twój e-book po szkoleniu

Po szkoleniu otrzymasz mój autorski e-book, który utrwala informacje zdobyte podczas szkolenia. Istnieje również możliwość napisania spersonalizowanych rozdziałów czy zagadnień, które przygotuję zgodnie z Twoimi indywidualnymi oczekiwaniami. Podręcznik może być przygotowany w formie drukowanej albo jako interaktywny plik pdf z aktywnymi linkami do materiałów video oraz aplikacji. Poniżej znajdziesz fragment podręcznika, który opracowałam na potrzeby warsztatów.

fragment e-booka
Przykładowe grafiki

Chcesz zobaczyć czego konkretnie nauczysz się podczas mojego szkolenia? Kliknij na przycisk żeby zobaczyć jakie materiały będziesz tworzyć, gdy wykorzystasz wiedzę i rady zdobyte podczas szkolenia. Wszystkie grafiki zostały wykonane przy pomocy bezpłatnych narzędzi. Jeśli chcesz wiedzieć jak i gdzie szukać atrakcyjnych materiałów, które sprawią, że Twoje komunikaty będą małymi dziełami sztuki, to zapraszam na szkolenie:-) Chcesz wiedzieć więcej o komunikacji wizualnej – polecam Ci te posty.

przykładowe projekty
Zobacz inne pakiety szkoleniowe
W pakiecie otrzymasz

1. Analizę indywidualnych potrzeb szkoleniowych
2. Spersonalizowaną agendę dostosowaną do Twoich potrzeb
3. Sprzyjający nauce warsztat w formie 1:1
4. Konsultacje z trenerem (gratis 1h wsparcia po szkoleniu)
5. Dyplom potwierdzający uczestnictwo w szkoleniu
6. Interaktywny, spersonalizowany podręcznik z pomocnymi linkami
7. Pakiet pomocnych materiałów (szablony, obrazy, ikony)
8. Fakturę VAT

Zobacz jakie projekty graficzne będziesz samodzielnie projektować po tym szkoleniu

Masz pytania

Chcesz wiedzieć więcej o programie szkolenia albo masz jakieś pytania na które nie ma odpowiedzi na stronie? A może chcesz mnie najpierw lepiej poznać? Możesz pisać do mnie w social mediach albo wysłać maila na kontakt@socjografka.pl

Zamów szkolenieO mnie