Szkolenie PowerPoint

DLA GRUP. ONLINE I STACJONARNIE.

tel: 793 31 31 90zapytaj o szkolenie
szkolenie powerpoint

Naucz się robić lepsze prezentacje PowerPoint

Tworzenie prezentacji jest sztuką, której warto się nauczyć. Wiedza zdobyta w trakcie szkolenia przyda Ci się w wielu sytuacjach, nie tylko biznesowych. Podczas warsztatów (zarówno online,  jak i stacjonarnie) dowiesz się jak połączyć wiedzę z różnych obszarów projektowania graficznego oraz jak ją wykorzystać w pracy z programem PowerPoint. Dobra prezentacja to skarb, potrafiący przyciągnąć uwagę klientów. Warto zainwestować swój czas i dowiedzieć się co zrobić, aby praca z programem PowerPoint była efektywna. I przyjemna – tak, to możliwe:-)

agendadla kogocennikzamów

Cele szkolenia z PowerPoint

01

OSZCZĘDNOŚĆ CZASU I PIENIĘDZY

Celem szkolenia jest pokazanie uczestnikom jak szybciej tworzyć profesjonalne prezentacje, jednocześnie obniżając koszty związane ze zlecaniem tych usług na zewnątrz firmy.

02

POPRAWA JAKOŚCI I WIZERUNKU

Kurs pomoże uczestnikom w rozwinięciu umiejętności projektowania wysokiej jakości materiałów marketingowych, które skutecznie wspierają cele firmy oraz dbają o jej wizerunek.

03

ZDOBYCIE CENNYCH UMIEJĘTNOŚCI

Dzięki szkoleniu uczestnicy będą w stanie samodzielnie projektować materiały zgodne z najnowszymi trendami, korzystając z wielu pomocnych narzędzi i aplikacji.

Zaawansowane szkolenie PowerPoint: dla kogo?GRUPA DOCELOWA

1. Pracownicy działów szkoleń, sprzedaży, HR, marketingu i komunikacji
2. Osoby wspierające sprzedaż oraz dbające o prezentacje wyników firmy
3. Biura relacji inwestorskich /zarządów, pracownicy instytucji finansowych
4. Menadżerowie i dyrektorzy, którzy cyklicznie tworzą prezentacje
5. Asystentki i asystenci wspierający zarząd oraz różnorodne zespoły, które w swojej pracy wykorzystują prezentacje PowerPoint

Poziom szkolenia PowerPoint jest dostosowywany do potrzeb grupy. Wersja Office: kurs mogę zrealizować dla użytkowników starszych wersji pakietu od Microsoft, jak i aktualnego Office 365. Forma: online oraz stacjonarnie

OFFICE 2010OFFICE 2013OFFICE 2016 OFFICE 365
szkolenia powerpoint

Szkolenie PowerPoint: tworzenie prezentacji z Socjografką

nauka poprzez praktyczne ćwiczenia

Samodzielna nauka pochłania dużo czasu i energii. Wymaga też samodyscypliny i motywacji – wiem coś o tym:-) Dlatego jeśli chcesz szybko nauczyć się nowych rzeczy związanych z tworzeniem zaawansowanych prezentacji, unikając przy tym popularnych błędów, to zapraszam na moje kursy.

Znam biegle narzędzia z których szkolę. To oczywiste. Ale to za mało żeby poprowadzić naprawdę dobre i efektywne szkolenie. Przez lata zdobywałam doświadczenie w międzynarodowych firmach, pracując bezpośrednio z członkami zarządów,  co pozwoliło mi na zdobycie praktycznej wiedzy dotyczącej projektowania prezentacji, skutecznie wspierających biznes. Posiadam przy tym solidne wykształcenie kierunkowe. Co jeszcze wyróżnia mnie na tle konkurencji? Uważam, że robię jedne z najpiękniejszych slajdów na polskim rynku:-) Do tego projektowanie jest nie tylko moją pracą, ale też moją pasją.

Poziom zaawansowanyW PAKIECIE OTRZYMASZ

1. Analizę potrzeb szkoleniowych
2. Agendę dostosowaną do potrzeb grupy
3. Interaktywny e-book po szkoleniu z pomocnymi linkami (przykład)
4. Zajęcia online lub stacjonarnie + pakiet materiałów (szablony, obrazy, ikony)
5. Certyfikat z potwierdzeniem udziału
6. Miłą i sprzyjającą nauce atmosferę:-)
7. Fakturę VAT / rabaty dla większych grup

szkolenie powerpoint zaawansowany

Nie odkładaj swojego rozwoju na później
Skontaktuj się i zamów szkolenie

zapytaj o szkolenie+48 793 31 31 90

Czego się nauczysz?

KOMPOZYCJA

Nauczysz się jak planować prezentacje i slajdy, tak by materiał był skuteczny, czytelny, nowoczesny, spójny i atrakcyjny dla odbiorcy.

DESIGN I ŹRÓDŁA

Dowiesz się gdzie szukać bezpłatnych grafik, zdjęć i ikon. Poznasz trendy w projektowaniu. Zaczniesz tworzyć nowoczesne slajdy.

POMOCNE NARZĘDZIA

Zdobędziesz umiejętności wspierające w tworzeniu lepszych prezentacji, poznasz narzędzia, które sprawią że Twoje slajdy będą wyjątkowe.

EFEKTYWNA PRACA

Poznasz techniki i narzędzia które sprawią, że zaczniesz szybciej tworzyć profesjonalne slajdy skutecznie wspierające biznes.

Spis modułów: agenda

kliknij na moduł żeby zobaczyć zakres omawianych tematów

KOMPOZYCJA: jak zaplanować idealne slajdy: od pomysłu do realizacji

Jak skomponować prezentację w zależności od rodzaju wydarzenia i grupy odbiorców. Dostosowanie wstążki i menu. Tworzenie schematu. Ustalanie celów. Czas trwania vs liczba slajdów. Planowanie obszaru roboczego. Efektywne rozmieszczanie elementów na slajdach. Zmiana formatu slajdów. Opcje tła. Omówienie trybów pracy, opcje widoków. Narzędzia pomocne w harmonijnym rozmieszczaniu elementów. Najczęstsze błędy.

TEKSTY:  jak zadbać o czytelność prezentacji

Jak dobrać czcionki, czym różnią się fonty szeryfowe od bezszeryfowych, różnica między bold a rodziną Bold. Banki darmowych czcionek. Praca z tekstem z poziomu widoku ogólnego oraz widoku wzorca. Różne sposoby wklejania i formatowania tekstów. Hiperłącza i interaktywne przyciski. Nietypowe znaki i symbole. Zasady wyróżniania tekstów. Interlinie, punktatory, linijka. Częste problemy przy pracy z tekstem, jak je rozwiązywać.

OBRAZY: jak za pomocą grafik uatrakcyjnić prezentację

Pomocne skróty. Zmiana kolorów, krawędzi, transparentności, efekty. Łączenie wielu obiektów. Formatowanie grupowe. Wypełnianie obrazem. Jak dobierać obrazy, gify oraz ikony. Gdzie szukać bezpłatnych grafik. Praca nad spójnością. Przykłady dobrze i źle dobranych grafik. Czym różnią się formaty pptx, jpg, png, pdf czy svg. Dodawanie filtrów barwnych. Motywy kolorystyczne. Transparentne warstwy. Kadrowanie obrazów, korekta zdjęć.

WZORCE: optymalizacja pracy i zaawansowane funkcje programu

Tworzenie uniwersalnych wzorców. Definiowanie typografii w widoku wzorca. Automatyczna zmiana czcionek na wielu slajdach. Zasady tworzenia palety barw: pomocne narzędzia. Tworzenie własnych kompozycji kolorystycznych. Jak osadzać kolory RGB w programie, aby były spójne z marką. Korzystanie z narzędzia Symbol zastępczy. Automatyczna numeracja stron. Łączenie kilku prezentacji z różnymi schematami wzorcowymi

WSKAZÓWKI: jak tworzyć profesjonalne i nowoczesne slajdy

Praca z warstwami. Jak tworzyć złożone schematy i infografiki. Projektowanie własnych ikon. Atrakcyjne wykresy w PowerPoint. Jak edytować, importować dane z Excela. Kiedy warto stosować animacje, narzędzie okienko animacji, opcje efektów. Szybkie formatowanie i wyrównywanie wielu elementów. Wydruk prezentacji. Widok notatek. Optymalizacja pliku pod kątem wysyłki mailem. Prawa autorskie i licencje.

TRENDY: inspiracje do pracy + wystąpienia publiczne

Najnowsze trendy i techniki w projektowaniu prezentacji. Programy uzupełniające: np. aplikacja Canva. Tworzenie atrakcyjnych slajdów przekładkowych. Przygotowanie profesjonalnego pokazu slajdów. Najważniejsze zagadnienia związane z wystąpieniami publicznymi: co zrobić, by materiał zrobił dobre wrażenie na odbiorcach na przykładzie wystąpień TED. Przykłady inspirujących kont na Pinterest, Behance, YouTube.

SZKOLENIA GRUPOWEKWESTIE ORGANIZACYJNE
Miejsce: online (np. ZOOM, Skype, Teams czy Clickmeeting) lub stacjonarnie na terenie całej Polski
Grupa: minimalna liczba uczestników szkoleń stacjonarnych: 7 osób. Szkolenia online - bez limitów

Ważne: uczestnicy pracują na własnych komputerach i oprogramowaniu.

Szkolenia stacjonarne: po stronie organizatora zostaje kwestia przygotowania sali z dostępem do wifi, rzutnika. Istnieje możliwość wynajęcia sali: do indywidualnego ustalenia.

powerpoint szkolenia
Przykłady i portfolio

Chcesz zobaczyć czego konkretnie nauczysz się podczas zaawansowanego szkolenia z programu PowerPoint? Poniżej możesz zobaczyć jak będą wyglądać Twoje slajdy, gdy wykorzystasz wiedzę i rady zdobyte podczas kursu. Wszystkie slajdy zostały wykonane w programie PowerPoint. Moje prezentacje możesz zobaczyć m.in. w portfolio oraz sklepie on-line. Jeśli chcesz aby i Twoje slajdy stały się małymi dziełami sztuki, zapraszam na szkolenie:-)

Dominika SiwińskaProjektant / trener

Dyplomowany ekspert w zakresie projektowania graficznego, komunikacji wizualnej oraz tworzenia prezentacji

Kto poprowadzi szkolenie?

Szkolenie prowadzi Dominika Siwińska. Właścicielka jednego z pierwszych polskich sklepów on-line z nowoczesnymi szablonami prezentacji PowerPoint. Od lat pracuje zarówno dla globalnych marek, osób indywidualnych, jak i dla instytucji publicznych i oświatowych. Poza udokumentowanym portfolio i wieloletnim stażem w branży, posiada solidne wykształcenie kierunkowe (dyplomy ukończenia studiów na specjalizacji komunikacja dla mediów na UW oraz Grafiki komputerowej na WIT pod auspicjami PAN). Swoją wiedzą dzieli się prowadząc popularnego bloga eksperckiego, poświęconego tematyce projektowania graficznego.

Cennik

Ceny netto w opcji podstawowej.
Koszt zależy m.in. typu szkolenia, czasu trwania czy dodatkowych materiałów. Więcej szczegółów w mailu. Bogaty pakiet dodatków w cenie. A może szukasz szkolenia indywidualnego?

spis dostępnych modułów
590osobę
  • STACJONARNIE DLA GRUP
  • agenda dostosowana do grupy
  • 7 godzin warsztatów
  • min. 7 uczestników
2950warsztat
  • ONLINE DLA GRUP
  • forma webinarowa lub warsztatowa
  • 4 godziny warsztatów
  • zniżki przy dłuższych szkoleniach
???kurs

Wybrani klienci

logo firm współpracujących socjografka
logo firm współpracujących socjografka

Pani Dominika Siwińska w trakcie zajęć na bieżąco wyjaśniała wszystkie wątpliwości i wyczerpująco odpowiadała na zadane pytania, a omawiane treści były przekazane w sposób przystępny i zrozumiały. Możemy polecić firmę Socjografka jako kompetentnego partnera wspierającego rozwój kompetencji z zakresu komunikacji wizualnej.

Agnieszka Stryjecka, DNB Nord

Bardzo wysoko oceniam przygotowanie materiałów, które otrzymaliśmy jako część szkolenia i materiały poszkoleniowe – to fantastyczny przykład przygotowania narzędzi i podzielenia się nimi tak, że każdy z uczestników ma punkt odniesienia i podręcznik dla działań związanych z grafiką i przygotowywaniem prezentacji. Rekomenduję współpracę.

A. Szymańska, Instytutu Kultury Miejskiej

Współpraca na wysokim poziomie, pełen profesjonalizm, masa wspaniałych pomysłów i porad, a przede wszystkim pozytywna, uśmiechnięta i energiczna kobieta! Czego można chcieć więcej:-)

Magdalena Matysiuk
powerpoint szkolenie
Gratis: e-book po szkoleniu

Po szkoleniu każdy z uczestników dostaje mój autorski podręcznik, który utrwala informacje pojawiające się w czasie szkolenia. E-book może być przygotowany w formie drukowanej albo jako interaktywny plik pdf z aktywnymi linkami do materiałów video oraz aplikacji. Istnieje również możliwość przygotowania spersonalizowanych rozdziałów czy zagadnień o które proszą uczestnicy czy organizator szkolenia. Link do e-booka – jak tworzyć prezentacje PowerPoint.

Zadaj pytanie:-)

Masz pytania na które odpowiedzi nie ma na stronie? Potrzebujesz szczegółowej wyceny, chcesz dowiedzieć się jak dokładnie wygląda plan warsztatów lub interesuje Cię szkolenie „szyte na miarę”? Napisz lub zadzwoń (+48 793 31 31 90)
mail: kontaktapsocjografka.pl

zapytaj o szkolenieKontakt