Projektuj profesjonalne prezentacje PowerPoint

Zapisz się na listę oczekujących na kurs on-line

zapisy kurs online prezentacje powerpoint

Kurs on-line z PowerPoint

Zdobądź zaawansowane umiejętności podczas kursu on-line i twórz piękne prezentacje. Nauczysz się jak planować prezentacje i slajdy, tak by materiał był skuteczny, czytelny, nowoczesny, spójny i atrakcyjny dla odbiorcy. Dowiesz się gdzie szukać bezpłatnych grafik, zdjęć i ikon. Poznasz trendy w projektowaniu. Zaczniesz tworzyć nowoczesne slajdy. Zdobędziesz umiejętności wspierające w tworzeniu lepszych prezentacji, poznasz narzędzia, które sprawią że Twoje slajdy będą wyjątkowe. Poznasz techniki i narzędzia, które sprawią, że zaczniesz szybciej tworzyć profesjonalne slajdy skutecznie wspierające biznes.

Dominika SiwińskaTrener

Dyplomowany ekspert w zakresie projektowania graficznego oraz tworzenia prezentacji

Kto poprowadzi szkolenie?

Szkolenie przygotuje Dominika Siwińska, właścicielka jednego z pierwszych polskich sklepów on-line z nowoczesnymi szablonami prezentacji PowerPoint. Od lat pracuje zarówno dla globalnych marek, osób indywidualnych, jak i dla instytucji publicznych i oświatowych. Poza udokumentowanym portfolio i wieloletnim stażem w branży, posiadam solidne wykształcenie kierunkowe (dyplomy na specjalizacji komunikacja dla mediów na UW oraz Grafiki komputerowej na WIT pod auspicjami PAN). Swoją wiedzą dzielę się prowadząc popularnego bloga eksperckiego.

Kursy stacjonarne

Nie możesz czekać na kurs on-line? Skorzystaj z oferty szkoleń stacjonarnych. Prowadzę szkolenia dla osób indywidualnych (zobacz ofertę) oraz dla zorganizowanych grup (więcej informacji). Potrzebujesz szczegółowej wyceny, chcesz dowiedzieć się jak dokładnie wygląda plan warsztatów lub potwierdzić dostępne terminy? Zadzwoń (+48 793 31 31 90) lub
napisz: kontaktapsocjografka.pl

zapytaj o szkolenieLista szkoleń