Wybierz szkolenie i
Projektuj piękne grafiki i prezentacje

Zapytaj o szkoleniaO mnie

Szkolenia indywidualne online

Szkolenie PowerPointopcja 1:1 online

Zaczniesz efektywnie projektować profesjonalne i piękne prezentacje.

czytaj więcej
Grafika komputerowaOPCJA 1:1 ONLINE

Wiele programów do wyboru m.in. Illustrator, InDesign, Canva.

czytaj więcej

Szkolenia online i stacjonarne dla firm

PowerPoint SzkolenieOnline i stacjonarnie. Różne poziomy

Zaczniesz efektywnie projektować profesjonalne i piękne prezentacje.

czytaj więcej
kurs Storytelling danych oferta
Storytelling danychOnline i stacjonarnie. Różne poziomy

Jak krok po kroku przekształcać nudne dane w ciekawe opowieści.

czytaj więcej
Canva: praktyczny kurs grafikiOnline i stacjonarnie. Różne poziomy

Jak tworzyć piękne grafiki, używając bezpłatnych narzędzi m.in. Canva

czytaj więcej
szkolenie komunikacja wizualna grupowe
Projektowanie graficzneOnline i stacjonarnie. Różne poziomy

Jak projektować materiały marketingowe m.in. InDesign, Illustrator, Canva

czytaj więcej
Google Slides: szkolenie Online i stacjonarnie. Różne poziomy

Projektuj profesjonalne prezentacje w darmowym Google Slides.

czytaj więcej
szkolenie komunikacja wizualna
Pakiet Office: kurs od podstawOnline i stacjonarnie. Różne poziomy

PowerPoint, Word, Outlook – jak dbać o komunikację wizualną w firmie.

czytaj więcej

Potrzebujesz szkolenia indywidualnego?
Poniżej znajdziesz kurs szyty na miarę

Zapytaj o szkolenie+48 793 31 31 90
szkolenie indywidualne powerpoint i grafika
Szkolenie indywidualnePoziom dowlony

Szkolenie 1:1, dostosowane do spersonalizowanych potrzeb.

szkolenie 1:1 dla wymagających

Szkolenie w online lub stacjonarnie. Dzięki formie 1:1 możesz dowolnie modyfikować agendę i dostosować ją do swoich potrzeb. Najważniejszy jest Twój komfort pracy i indywidualne cele jakie chcesz zrealizować podczas warsztatów. Nie mogę Ci obiecać, że w ciągu jednych zajęć staniesz się zawodowym grafikiem. Mogę jednak sprawić, że po szkoleniu będziesz sprawnie poruszać się w świecie komunikacji wizualnej, wykorzystując przy tym różnorodne narzędzia i aplikacje graficzne. Termin szkolenia i miejsce realizacji jest uzależnione od Twoich potrzeb. Prowadzę szkolenia na terenie całej Polski. Termin uzgadniam indywidualnie.

więcej o programie indywidualnym

Co wyróżnia moje szkolenia?

nauka poprzez praktyczne ćwiczenia

Znam biegle narzędzia z których szkolę. To oczywiste. Ale to za mało żeby poprowadzić naprawdę dobre i efektywne szkolenie. Wiem, że mogę zaoferować znaczenie więcej. Przez lata zdobywałam doświadczenie w międzynarodowych firmach, pracując bezpośrednio z członkami zarządów. To pozwoliło mi na zdobycie praktycznej wiedzy dotyczącej projektowania materiałów i prezentacji, które skutecznie wspierają biznes. Podaję konkretne przykłady i rozwiązania. Posiadam przy tym solidne wykształcenie kierunkowe. Co jeszcze wyróżnia mnie na tle konkurencji? Uważam, że robię jedne z najpiękniejszych slajdów na polskim rynku:-) Do tego projektowanie jest nie tylko moją pracą, ale też moją pasją.

Zapraszam do kontaktu, Dominika Siwińska

lista szkoleńsklepwięcej o mnie

Dlaczego warto

01

12 LAT DOŚWIADCZENIA

Lata przepracowane w międzynarodowych firmach dały mi praktyczną wiedzę, doświadczenie, a co za tym idzie – lepsze zrozumienie potrzeb klientów

02

WIĘCEJ NIŻ GRAFIK

Nie jestem jedynie projektantem, który świetnie zna narzędzia. Mam bogate doświadczenie w biznesie, poparte sukcesami zawodowymi oraz kierunkowym wykształceniem

03

ZADOWOLENI KLIENCI

Podczas kursów indywidualnych i grupowych przeszkoliłam ponad 300 osób, które są teraz doskonałymi ambasadorami skuteczności moich szkoleń

W PAKIECIE OTRZYMASZ

1. Analizę potrzeb szkoleniowych
2. Agendę dostosowaną do swoich potrzeb
3. Interaktywny e-book po szkoleniu z pomocnymi linkami (przykład)
4. Zajęcia warsztatowe + pakiet materiałów (szablony, obrazy, ikony)
5. Certyfikat z potwierdzeniem udziału
6. Miłą i sprzyjającą nauce atmosferę:-)
7. Fakturę VAT / rabaty dla większych grup

Praktyczne podejście

Prawie wszystkiego można nauczyć się samemu. Wystarczy książka, Internet i trochę cierpliwości. Jednak samodzielna nauka pochłania dużo czasu i energii. Wymaga też samodyscypliny i motywacji – wiem coś o tym:-) Dlatego jeśli chcesz szybko nauczyć się nowych rzeczy związanych z komunikacją wizualną oraz tworzeniem prezentacji, unikając przy tym popularnych błędów, to zapraszam na moje kursy. Listę, opisy i ceny dostępnych szkoleń sprawdzisz na dole strony.  Zdobyta wiedza przyda się Tobie w wielu sytuacjach, nie tylko biznesowych!

Nie odkładaj swojego rozwoju na później
Skontaktuj się i zamów szkolenie

Zamów szkolenie+48 793 31 31 90

Zainwestuj w siebie

Współczesna komunikacja opiera się na odpowiednio dobranych obrazach. Dowiedz się jak samodzielnie tworzyć efektywną komunikację biznesową. Podczas kursów nauczysz się projektować profesjonalne i nowoczesne prezentacje oraz grafiki. Moje szkolenia dadzą Ci wiedzę, którą wykorzystasz bez względu na zajmowane stanowisko. Nie będziesz już czekać na prace wykonane przez grafika czy agencję marketingową. Zdobędziesz też wartościowe kompetencje, tak cenne w świecie opierającym się na przekazie wizualnym.

Kontakt w Social media

Wybrani klienci

logo firm współpracujących socjografka
logo firm współpracujących socjografka

Pani Dominika Siwińska w trakcie zajęć na bieżąco wyjaśniała wszystkie wątpliwości i wyczerpująco odpowiadała na zadane pytania, a omawiane treści były przekazane w sposób przystępny i zrozumiały. Możemy polecić firmę Socjografka jako kompetentnego partnera wspierającego rozwój kompetencji z zakresu komunikacji wizualnej.

Agnieszka Stryjecka, DNB Nord

Bardzo wysoko oceniam przygotowanie materiałów, które otrzymaliśmy jako część szkolenia i materiały poszkoleniowe – to fantastyczny przykład przygotowania narzędzi i podzielenia się nimi tak, że każdy z uczestników ma punkt odniesienia i podręcznik dla działań związanych z grafiką i przygotowywaniem prezentacji. Rekomenduję współpracę z Dominiką Siwińską i liczę na współpracę w przyszłości.

Aleksandra Szymańska, Instytutu Kultury Miejskiej

Współpraca na wysokim poziomie, pełen profesjonalizm, masa wspaniałych pomysłów i porad, a przede wszystkim pozytywna, uśmiechnięta i energiczna kobieta! Czego można chcieć więcej:-)

Magdalena Matysiuk, Studenckie Forum Business Centre Club
O Socjografce

Socjografka to firma specjalizująca się w komunikacji wizualnej, działająca od 2015 roku. Misją firmy jest zmienienie świata na ładniejszy oraz szerzenie wiedzy z zakresu projektowania graficznego. Współpracując ze mną otrzymasz nie tylko piękne i nowoczesne materiały marketingowe: zapewniam też kompleksowe doradztwo i szkolenia z zakresu komunikacji oraz tworzenia slajdów PowerPoint, które skutecznie wspierają biznes. Moje prace wyróżnia minimalizm oraz wysoka jakość. Stawiam na spójność, konsekwencję oraz personalizację każdego projektu.

Dominika Siwińska / projektant