Minimalistyczne kartki świąteczne – bezpłatne wzory

Minimalistyczna kartka świąteczna

Właśnie kończy się listopad i zaraz wszyscy zaczną szukać kartek świątecznych. Mam różne (nie zawsze pozytywne;-) doświadczenia związane z projektami, które przygotowywały działy marketingu we współpracy z agencjami. Dlatego postanowiłam zaprojektować 5 kartek świąteczno-noworocznych. Pierwsze minimalistyczne kartki świąteczne możecie pobrać na dole posta.

Zapraszam serdecznie od udziału w akcji charytatywnej

Kartki są bezpłatne dla osób prywatnych. Kiedy chcecie z nich skorzystać w celach komercyjnych albo potrzebujecie personalizacji, konieczne jest wykupienie „cegiełki” w cenie minimum 10 zł za kartkę. 100% kwoty jaką wpłacicie trafi na rzecz Stowarzyszenia Domu Dziecka im. Janusza Korczaka w Warszawie. Jak możecie płacić za kartki? Jako grafik nie jestem formalnie związana ze Stowarzyszeniem (łączy mnie jedynie więź emocjonalna, ale ona nie jest wystarczająca przy rozliczeniach z urzędem skarbowym), dlatego proszę abyście wpłat dokonywali bezpośrednio na konto Stowarzyszenia. Jest to akcja charytatywna, nie wystawię Wam więc faktury. W tytule  przelewu na rzecz Stowarzyszenia proszę abyście wpisali „darowizna – kartki”.

Dlaczego Stowarzyszenie Domu Dziecka im. Janusza Korczaka w Warszawie?

Od wielu lat jestem emocjonalnie związana z dziećmi i pracownikami tego Domu Dziecka. Zanim rozpoczęłam urlop macierzyński starałam się znaleźć czas, aby angażować się w życie placówki, organizować zbiórki i różne atrakcje dla dzieci. Te wieloletnie doświadczenia wyczuliły mnie na 2 kwestie: pomoc potrzebna jest nie tylko od święta. I fajnie, że w grudniu dzieciaki dostają reklamówki zabawek i słodyczy, ale nie zawsze są to ich podstawowe potrzeby. Drugą kwestią są same pieniądze – można za nie kupić wiele potrzebnych rzeczy, ale nie kupi się miłości i czasu.

W tym roku zastanawiałam się jak mogę pomóc, tak żeby to wsparcie miało jak największą moc. Wiem, że pieniądze to trochę mało, że ważniejszy jest czas i serce jakie możemy dać dzieciakom. Ale tym razem z całego serca proszę Was o wsparcie finansowe – bo po świętach i torbach zabawek przyjdzie styczeń, kiedy trzeba będzie sfinansować kolejne sesje terapii radzenia sobie z agresją i stresem, kupić środki chemiczne i nowe żelazko oraz sfinansować zimowy wypoczynek dzieciaków.

Wiem, że te środki zostaną wykorzystane w najlepszy możliwy sposób. Osobiście znam osoby, które są w zarządzie Stowarzyszenia i pracują z dziećmi –  i wiem, że są to wspaniali ludzie, obdarzeni ogromną empatią i zrozumieniem dla potrzeb dzieci. Dlatego chcę Was poprosić o udostępnienie informacji o tej akcji – bo wiem, że razem możemy zrobić dużo dobrego. Poza tym liczę, że same kartki się Wam trochę spodobają;-)

 


Inne informacje, dla osób które nie lubią czytać moich esejów;-)

W wersji komercyjnej otrzymacie edytowalny plik w formacie ai w którym możecie zmienić kolorystykę czy treść życzeń. Dodatkowo prześlę Wam pliki ze spadami, które będziecie mogli wykorzystać przy profesjonalnym druku. Kartki do druku są dwustronne (bo i kartka papieru ma dwie strony:-)  Dlatego dla osób, które wolą wysyłać kartki elektroniczne, załączam wzór digitalowy wraz z pasującymi ikonami do social mediów (do tych ikon możecie podlikować własne linki). Kartka jest w formacie otf i możecie ją otworzyć i edytować w Outlooku. Jeśli chcecie abym wysłała Wam tę kartkę na inną skrzynkę, proszę o kontakt mailowy albo komentarz pod postem.

Minimalistyczne kartki świąteczne – jak pobrać i edytować?

Poniżej zamieszczam pliki w formacie pdf i doc. Od razu uprzedzam, że w projekcie korzystałam z płatnych fontów z pakietu Adobe, więc Wasze kartki w formacie doc będą wyglądać nieco inaczej. Jeśli chcecie, aby kartka po edycji wyglądała tak samo i miała te same fonty, zachęcam Was do przekazania darowizny na rzecz Stowarzyszenia (po potwierdzeniu darowizny naniosę wszystkie poprawki).

Będę wdzięczna jeśli w zamian za pobranie kartek polubisz mój profil na Facebooku (oczywiście nie jest to warunek konieczny, po prostu będzie mi bardzo miło:-) Dzięki polubieniu mojego profilu możesz też liczyć na kolejne bezpłatne materiały, które będę tam udostępniać.

U mnie dziś za oknem jest już zupełnie biało, co jeszcze mocniej mobilizuje mnie do pracy – obiecuję, że w ciągu kolejnych dni dostaniecie nowe projekty. Kartki pojawią się wkrótce na blogu www.socjografka.pl (kolejne już jutro).

 

 

Wszystkie prawa do kartki (zarówno do projektu, jak i samej treści życzeń) są zastrzeżone.

minimalistyczna kartka świąteczna

minimalistyczne kartki świąteczne

minimalistyczne kartki świąteczne darmowy szablon doc

 

minimalistyczne kartki świąteczne bezpłatny wzór

minimalistyczne kartki świąteczne darmowy szablon doc

minimalistyczne kartki świąteczne bezpłatny wzór

Minimalistyczne kartki świąteczne w wersji elektronicznej:

 

minimalistyczne kartki świąteczne bezpłatny wzór kartka do edycji

 

Mam nadzieję, że moje minimalistyczne kartki świąteczne przypadną Wam do gustu:-)

Jeśli chcecie zobaczyć inne moje projekty, zapraszam do portfolio

 

 

 

O Autorce

Dominika Siwińska

Projektant, grafik i trener z wieloletnim doświadczeniem. Z zawodu czarodziejka – sprawiam, że świat wokół staje się ładniejszy:-) Z pasji projektant i ekspert do spraw komunikacji. Z wykształcenia filolog po grafice komputerowej. A na co dzień mama, żona, a także miłośniczka książek oraz piękna w każdej postaci. Masz pytania, napisz: kontakt@socjografka.pl

Sprawdź także

AutorDominika Siwińska | 28 lutego 2020
Jak szybko przygotować prezentację PowerPoint za pomocą wzorców slajdów
W tym poście pokażę jak  szybko przygotować prezentację PowerPoint. Zobaczysz jak wiele zalet ma korzystanie z dobrze skonfigurowanych wzorców PowerPoint. Postaram się pokazać Ci jak wykorzystać profesjonalne wzorce dostępne w...
AutorDominika Siwińska | 4 czerwca 2018
Program do prezentacji – przegląd aplikacji
W mojej subiektywnej ocenie jeszcze do niedawna istniał tylko jeden słuszny program do prezentacji. Dziś chce Ci pokazać, że na rynku dostępnych jest co najmniej kilka alternatywnych narzędzi, które z...
AutorDominika Siwińska | 25 stycznia 2018
Ozdobne czcionki do projektowania grafik
Dziś mam dla Ciebie drugą część infografiki z polskimi znakami stylizowanymi na pismo ręczne. Być może któryś z pokazanych fontów zainspiruje Cię oraz ułatwi pracę podczas projektowania prezentacji albo banerów...