Zamów projekt graficzny

Zamów projekt graficzny

Napisz jakiego projektu potrzebujesz: podaj informacje dotyczące formatu, terminu, kolorystyki, typu grafiki oraz Twoich spersonalizowanych oczekiwań. Jeśli możesz, dodaj także przykłady projektów, które Cię inspirują – będą bardzo pomocne przy przygotowywaniu wstępnych koncepcji oraz szczegółowej wyceny. Do wiadomości załącz także własne grafiki, zdjęcia, logo (jeśli je posiadasz) i wyślij na kontakt@socjografka.pl

Infografiki      /      Projekty do druku      /      Banery      /      Ulotki      /     Logo

Doświadczenie

Za mną 12 lat doświadczenia zdobytego w międzynarodowych instytucjach. Pracuję zarówno dla globalnych marek, jaki i dla osób indywidualnych. Do tej pory miałam przyjemność współpracować z firmami z branży modowej (np. LPP), finansowej (np. DNB Nord, AXA), FMCG (np. Carlsberg), motoryzacyjnej oraz dla instytucji publicznych i oświatowych (np. Instytut Kultury w Gdańsku). Poza udokumentowanym portfolio i wieloletnim stażem w branży, posiadam solidne wykształcenie kierunkowe – skończyłam filologię polską na UW oraz Grafikę komputerową na WIT.

dowiedz się o mnie więcej
zamów projekt i daj się pozytywnie zaskoczyć

Dlaczego warto

Nie lubię przerostu formy nad treścią. Moje prace wyróżnia minimalizm oraz wysoka jakość. Stawiam na spójność, konsekwencję oraz personalizację każdego projektu. Bardzo ważne są dla mnie detale: na każdym etapie dbam o dopracowanie szczegółów. Chętnie dzielę się także moim doświadczeniem oraz inspiracjami. Do tego możesz liczyć na terminową realizację zlecenia, a także na szybką i otwartą komunikację. Pracuję tylko na licencjonowanym oprogramowaniu m.in. Adobe Illustrator, Photoshop, InDesign, Premiere Pro, Acrobat DC. Po każdym projekcie wystawiam fakturę vat.

kontakt

CO OTRZYMASZ W RAMACH PROJEKTU?

Opracowanie graficzne w formacie adekwatnym dla zamówionego projektu wraz z wizualizacją pracy w wybranym formacie (czyli tak zwany mockup). Projekt zostanie wykonany w wysokiej jakości, zgodnie z bieżącymi trendami. W ramach współpracy możesz liczyć także na profesjonalną pomoc w zakresie komunikacji wizualnej. W trakcie pracy masz możliwość zgłaszania swoich uwag i dzielenia się inspiracjami.

O Socjografce

Socjografka to firma specjalizująca się w komunikacji wizualnej. W mojej pracy wykorzystuję możliwości jakie daje umiejętne łączenie grafiki z tradycyjnym przekazem tekstowym. Współpracując ze mną możesz liczyć, że otrzymasz nie tylko piękne i nowoczesne grafiki. Zapewniam również kompleksowe doradztwo w zakresie współczesnej komunikacji: dzięki temu Twoje materiały będą dostosowane m.in. do grupy docelowej, kontekstu czy nośników informacji.

Zobacz moje projekty

Szkolenie z grafiki

Chcesz wiedzieć więcej o projektowaniu graficznym – zapraszam do przeczytania tych postów. Nie masz cierpliwości do samodzielnej nauki? Zaproś mnie na szkolenie podczas którego zdradzę Ci jak szybko rozpocząć przygodę z grafiką komputerową

dowiedz się więcejpobierz ofertę