Zamów projekt graficzny

Zamów projekt graficzny

Napisz jakiego projektu potrzebujesz: podaj informacje dotyczące formatu, terminu, kolorystyki, typu grafiki oraz Twoich spersonalizowanych oczekiwań. Jeśli możesz, dodaj także przykłady projektów, które Cię inspirują – będą bardzo pomocne przy przygotowywaniu wstępnych koncepcji oraz szczegółowej wyceny. Do wiadomości załącz także własne grafiki, zdjęcia, logo (jeśli je posiadasz) i wyślij na kontakt@socjografka.pl

Infografiki      /      Projekty do druku      /      Banery      /      Ulotki      /     Logo

Doświadczenie

Od lat pracuję zarówno dla globalnych marek, jaki i osób indywidualnych. Do tej pory współpracowałam z firmami z branży modowej (np. Reserved), finansowej (np. DNB Nord, AXA), FMCG (np. Carlsberg), motoryzacyjnej oraz dla instytucji publicznych i oświatowych. Poza udokumentowanym portfolio i wieloletnim stażem w branży, mam solidne wykształcenie kierunkowe – posiadam dyplomy ukończenia studiów na filologii polskiej (specjalizacja komunikacja do mediów) na UW oraz Grafiki komputerowej na WIT pod auspicjami PAN. Prowadzę również popularnego bloga eksperckiego, poświęconego tematyce projektowania graficznego.

dowiedz się o mnie więcej
zamów projekt i daj się pozytywnie zaskoczyć

Dlaczego warto

Nie lubię przerostu formy nad treścią. Moje prace wyróżnia minimalizm oraz wysoka jakość. Stawiam na spójność, konsekwencję oraz personalizację każdego projektu. Bardzo ważne są dla mnie detale: na każdym etapie dbam o dopracowanie szczegółów. Chętnie dzielę się także moim doświadczeniem oraz inspiracjami. Do tego możesz liczyć na terminową realizację zlecenia, a także na szybką i otwartą komunikację. Pracuję tylko na licencjonowanym oprogramowaniu m.in. Adobe Illustrator, Photoshop, InDesign, Premiere Pro, Acrobat DC. Po każdym projekcie wystawiam fakturę vat.

kontakt

CO OTRZYMASZ W RAMACH PROJEKTU?

Opracowanie graficzne w formacie adekwatnym dla zamówionego projektu wraz z wizualizacją pracy w wybranym formacie (czyli tak zwany mockup). Projekt zostanie wykonany w wysokiej jakości, zgodnie z bieżącymi trendami. W ramach współpracy możesz liczyć także na profesjonalną pomoc w zakresie komunikacji wizualnej. W trakcie pracy masz możliwość zgłaszania swoich uwag i dzielenia się inspiracjami.

szkolenie indywidualne powerpoint i grafika
O Socjografce

Socjografka to firma specjalizująca się w komunikacji wizualnej. W mojej pracy wykorzystuję możliwości jakie daje umiejętne łączenie grafiki z tradycyjnym przekazem tekstowym. Współpracując ze mną możesz liczyć, że otrzymasz nie tylko piękne i nowoczesne grafiki. Zapewniam również kompleksowe doradztwo w zakresie współczesnej komunikacji: dzięki temu Twoje materiały będą dostosowane m.in. do grupy docelowej, kontekstu czy nośników informacji.

Zobacz moje projekty

Szkolenie z grafiki

Chcesz wiedzieć więcej o projektowaniu graficznym – zapraszam do przeczytania tych postów. Nie masz cierpliwości do samodzielnej nauki? Zaproś mnie na szkolenie podczas którego zdradzę Ci jak szybko rozpocząć przygodę z grafiką komputerową

dowiedz się więcejpobierz ofertę