Współpraca

Zapraszam do współpracy

W ramach współpracy prowadzę różnorodne szkolenia z zakresu grafiki i komunikacji wizualnej. Polecam Ci moje prezentacje – wiem, że robię jedne z najładniejszych slajdów na polskim rynku:-) Projektuję także grafiki, zarówno do mediów społecznościowych, jak i do druku. Chcesz zobaczyć moje prace – zapraszam do obejrzenia portfolio. Jestem otwarta na wpisy gościnne, które będą wartościowe dla czytelników bloga i spójne z prezentowaną przeze mnie tematyką. Masz inny pomysł na współpracę? Chętnie o tym porozmawiam, napisz maila na kontakt@socjografka.pl

PrezentacjeGrafikiOferta pdf
Zobacz opinie moich Klientów. Więcej referencji na życzenie

Doświadczenie

Za mną 12 lat doświadczenia zdobytego w międzynarodowych instytucjach. Pracuję zarówno dla globalnych marek, jaki i dla osób indywidualnych. Do tej pory miałam przyjemność współpracować z firmami z branży modowej (np. LPP), finansowej (np. DNB Nord, AXA), FMCG (np. Carlsberg), motoryzacyjnej oraz dla instytucji publicznych i oświatowych. Poza udokumentowanym portfolio i wieloletnim stażem w branży, posiadam solidne wykształcenie kierunkowe – skończyłam filologię polską na UW oraz Grafikę komputerową na WIT.

kontakt@socjografka.pl

Współpraca na wysokim poziomie, pełen profesjonalizm, masa wspaniałych pomysłów i porad, a przede wszystkim pozytywna, uśmiechnięta i energiczna kobieta! Czego można chcieć więcej:-)

Magdalena Matysiuk

Chciałabym serdecznie polecić współpracę z Panią Dominiką Siwińską! Profesjonalna w swoim zawodzie, doradza, ale też potrafi słuchać swoich klientów. Współpraca z nią to sama przyjemność. Gorąco polecam

Anna Wierzbicka

Chciałbym zarekomendować Panią Dominikę jako rzetelnego grafika z bardzo dobrym zapleczem technicznym i profesjonalnym podejściem do klienta, dostarczającego prace spełniające najwyższe standardy.

Andrzej Chmielarski

Kontakt w Social media
O Socjografce

Socjografka to firma specjalizująca się w komunikacji wizualnej, działająca na polskim rynku od 2015. Współpracując ze mną otrzymasz nie tylko piękne i nowoczesne grafiki – zapewniam też kompleksowe doradztwo w zakresie współczesnej komunikacji. Moje prace wyróżnia minimalizm oraz wysoka jakość. Stawiam na spójność, konsekwencję oraz personalizację każdego projektu. Moją mocną stroną jest biegła znajomość różnorodnych narzędzi wspierających komunikację wizualną, dzięki czemu mogę prowadzić złożone projekty “od a do z”, biorąc pełną odpowiedzialność za całość projektu.
Do usłyszenia, Dominika Siwińska / CEO