Szkolenie z projektowania graficznego

projektowanie graficzne

Czy musisz być grafikiem, aby tworzyć proste i atrakcyjne komunikaty wizualne? Nie. Kluczem do sukcesu jest umiejętne korzystanie z bezpłatnych narzędzi, które bardzo usprawniają pracę. Przyda Ci się również podstawowa znajomość zasad typografii, doboru kolorów, kompozycji czy bieżących trendów. Zachęcam Cię do zainwestowania czasu, aby dowiedzieć się jak sprawnie przygotowywać atrakcyjne wizualnie treści, nie tracąc przy tym nerwów oraz nie wydając pieniędzy na wykonanie mniej skomplikowanych grafik. Wiedza ta ułatwi Ci pracę bez względu na zajmowane stanowisko czy branżę w której pracujesz.

pobierz ofertęO mnie

Cele szkolenia

Podczas szkolenia dowiesz się jak skutecznie tworzyć komunikaty wizualne i efektywnie wykorzystywać je w swojej pracy. Tak jak w przypadku kodów językowych, komunikacja „obrazkowa” wymaga pewnej wprawy. Po szkoleniu będziesz w stanie dobrać odpowiednie narzędzia wspierające Cię w kreowaniu atrakcyjnych wizualnie komunikatów, zgodnych ze współczesnymi trendami w projektowaniu graficznym. Celem szkolenia jest sprawienie, aby każdy uczestnik był w stanie samodzielnie przygotować dobrze zaprojektowane komunikaty wizualne, korzystając z wybranych przez siebie narzędzi.

Dla kogo

Szkolenie kierowane jest zarówno do osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z projektowaniem, jak również tych mających już podstawową wiedzę w zakresie grafiki komputerowej. Wiedza, którą zdobędziesz podczas warsztatów, przyda Ci się niezależnie od Twojego stanowiska czy branży w której pracujesz. Poziom szkolenia jest dostosowywany do umiejętności i oczekiwań grupy. Wolisz indywidualny program nauczania – zapraszam na 1:1 z grafiki.

Miejsce, termin i cena

Prowadzę szkolenia na terenie całej Polski. Termin uzgadniam indywidualnie – prowadzę szkolenia w tygodniu oraz w weekendy. Na koszt szkolenia wpływają m.in. miejsce szkolenia, liczba uczestników, czas trwania oraz materiały, które uczestnicy otrzymują przed i po szkoleniu. Średni koszt dla jednego uczestnika to 500 zł netto. Minimalna liczba uczestników: 5 osób. Jeśli chcesz otrzymać dokładną wycenę proszę o kontakt mailowy: kontakt@socjografka.pl. Po szkoleniu wystawiam fakturę VAT.

Dlaczego Socjografka

Znam biegle narzędzia z których szkolę. To oczywiste. Ale to za mało żeby poprowadzić naprawdę dobre i efektywne szkolenie. Wiem, że mogę zaoferować znaczenie więcej. Przez lata zdobywałam doświadczenie w międzynarodowych firmach, pracując bezpośrednio z członkami zarządów. To pozwoliło mi na zdobycie praktycznej wiedzy dotyczącej projektowania materiałów i prezentacji, które skutecznie wspierają biznes. Podaję konkretne przykłady i rozwiązania. Posiadam przy tym solidne wykształcenie kierunkowe. Co jeszcze wyróżnia mnie na tle konkurencji? Projektowanie jest nie tylko moją pracą, ale też moją pasją.

Twój e-book po szkoleniu

Po szkoleniu każdy z uczestników dostaje mój autorski e-book, który utrwala informacje pojawiające się w czasie szkolenia. Podręcznik może być przygotowany w formie drukowanej albo jako interaktywny plik pdf z aktywnymi linkami do materiałów video oraz aplikacji. Poniżej znajdziesz fragment podręcznika, który opracowałam na potrzeby warsztatów. Istnieje również możliwość przygotowania spersonalizowanych rozdziałów czy zagadnień o które proszą uczestnicy czy organizator szkolenia.

fragment e-booka
Przykładowe grafiki

Chcesz zobaczyć czego konkretnie nauczysz się podczas mojego szkolenia? Kliknij na przycisk żeby zobaczyć jakie materiały będziesz tworzyć, gdy wykorzystasz wiedzę i rady zdobyte podczas szkolenia. Wszystkie grafiki zostały wykonane przy pomocy bezpłatnych narzędzi. Jeśli chcesz wiedzieć jak i gdzie szukać atrakcyjnych materiałów, które sprawią, że Twoje komunikaty będą małymi dziełami sztuki, to zapraszam na szkolenie:-) Chcesz wiedzieć więcej o komunikacji wizualnej – polecam Ci te posty.

przykładowe projekty
Zobacz inne pakiety szkoleniowe
W pakiecie otrzymasz

1. Analizę potrzeb szkoleniowych
2. Agendę dostosowaną do swoich potrzeb
3. Interaktywny podręcznik po szkoleniu z pomocnymi linkami
4. Konsultacje z trenerem (gratis 1h wsparcia po szkoleniu)
5. Dyplom potwierdzający uczestnictwo w szkoleniu
6. Zajęcia warsztatowe + pakiet materiałów (szablony, obrazy, ikony)
7. Miłą i sprzyjającą nauce atmosferę:-)
8. Fakturę VAT

Zobacz jakie projekty graficzne będziesz samodzielnie projektować po tym szkoleniu

Masz pytania

Chcesz wiedzieć więcej o programie szkolenia albo masz jakieś pytania na które nie ma odpowiedzi na stronie? Wolisz uczyć się samodzielnie – polecam Ci serię artykułów napisanych przeze mnie. A może chcesz mnie najpierw lepiej poznać? Możesz pisać do mnie w social mediach albo wysłać maila na kontakt@socjografka.pl

Zamów szkolenieO mnie