Szkolenie profesjonalne prezentacje PowerPoint

prezentacje powerpoint

Tworzenie prezentacji jest sztuką, której warto się nauczyć. Wiedza zdobyta podczas szkolenia przyda Ci się w wielu sytuacjach, nie tylko biznesowych. Podczas szkolenia dowiesz się jak połączyć wiedzę z różnych obszarów projektowania graficznego oraz jak ją wykorzystać podczas pracy w programie PowerPoint. Dobra prezentacja to nadal skarb potrafiący przyciągnąć uwagę odbiorców i klientów, warto więc zainwestować swój czas i dowiedzieć się co zrobić, aby praca z programem PowerPoint była efektywna. I przyjemna – tak, to możliwe:-)

pobierz ofertęO mnie

Cele szkolenia

Celem moich szkoleń jest optymalizacja pracy z programem PowerPoint. Dzięki szkoleniu będziesz w stanie sprawnie i szybko tworzyć dobrze zaprojektowane prezentacje, wykorzystując pomocne narzędzia oraz uwzględniając bieżące trendy w projektowaniu graficznym. Chcę Ci pokazać, że do zaprojektowania atrakcyjnych slajdów nie potrzebujesz grafika. Musisz tylko przestrzegać kilku zasad oraz wiedzieć, że na efekt końcowy składa się nie tylko praca w programie PowerPoint. Podczas szkolenia skupiam się na tym, aby kursanci potrafili efektywnie tworzyć piękne prezentacje, nie tracąc czasu na walkę z narzędziem.

Dla kogo

Poziom szkolenia jest dostosowywany do potrzeb i możliwości grupy. To samo dotyczy wersji programu: moje szkolenie kierowane jest zarówno do użytkowników starych wersji pakietu Office, jaki i aktualnego Office 365. Jeśli czujesz, że Twoje prezentacje odbiegają od współczesnych standardów projektowania graficznego, do tego tracisz czas i nerwy na przygotowanie ciekawych prezentacji, to szkolenie jest dla Ciebie. Wolisz indywidualny program nauczania – zapraszam na 1:1 z projektowania prezentacji.

Miejsce, termin i cena

Prowadzę szkolenia na terenie całej Polski. Termin uzgadniam indywidualnie – prowadzę szkolenia w tygodniu oraz w weekendy. Na koszt szkolenia wpływają m.in. miejsce szkolenia, liczba uczestników, czas trwania oraz materiały, które uczestnicy otrzymują przed i po szkoleniu. Średni koszt dla jednego uczestnika to 500 zł netto. Minimalna liczba uczestników: 5 osób. Jeśli chcesz otrzymać dokładną wycenę proszę o kontakt mailowy: kontakt@socjografka.pl. Po szkoleniu wystawiam fakturę VAT.

Dlaczego Socjografka

Znam biegle narzędzia z których szkolę. To oczywiste. Ale to za mało żeby poprowadzić naprawdę dobre i efektywne szkolenie. Wiem, że mogę zaoferować znaczenie więcej. Przez lata zdobywałam doświadczenie w międzynarodowych firmach, pracując bezpośrednio z członkami zarządów. To pozwoliło mi na zdobycie praktycznej wiedzy dotyczącej projektowania materiałów i prezentacji, które skutecznie wspierają biznes. Podaję konkretne przykłady i rozwiązania. Posiadam przy tym solidne wykształcenie kierunkowe. Co jeszcze wyróżnia mnie na tle konkurencji? Projektowanie jest nie tylko moją pracą, ale też moją pasją.

Twój e-book po szkoleniu

Po szkoleniu każdy z uczestników dostaje mój autorski podręcznik, który utrwala informacje pojawiające się w czasie szkolenia. E-book może być przygotowany w formie drukowanej albo jako interaktywny plik pdf z aktywnymi linkami do materiałów video oraz aplikacji. Poniżej znajdziesz fragment podręcznika, który opracowałam na potrzeby warsztatów. Istnieje również możliwość przygotowania spersonalizowanych rozdziałów czy zagadnień o które proszą uczestnicy czy organizator szkolenia.

fragment e-booka
Moje prezentacje

Chcesz zobaczyć czego konkretnie nauczysz się podczas mojego szkolenia z programu PowerPoint? Kliknij na przycisk poniżej żeby zobaczyć jak mogą wyglądać Twoje slajdy, gdy wykorzystasz wiedzę i rady zdobyte podczas szkolenia. Wszystkie slajdy zostały wykonane w programie PowerPoint – przy pracy korzystałam z bezpłatnych źródeł ikon i obrazów. Moje prezentacje możesz też zobaczyć w portfolio. Jeśli chcesz aby i Twoje slajdy stały się małymi dziełami sztuki, to zapraszam na szkolenie:-)

przykładowe prezentacje
Zobacz inne pakiety szkoleniowe
W pakiecie otrzymasz

1. Analizę potrzeb szkoleniowych
2. Agendę dostosowaną do swoich potrzeb
3. Interaktywny podręcznik po szkoleniu z pomocnymi linkami
4. Konsultacje z trenerem (gratis 1h wsparcia po szkoleniu)
5. Dyplom potwierdzający uczestnictwo w szkoleniu
6. Zajęcia warsztatowe + pakiet materiałów (szablony, obrazy, ikony)
7. Miłą i sprzyjającą nauce atmosferę:-)
8. Fakturę VAT

Zobacz jakie prezentacje będziesz projektować po tym szkoleniu

Masz pytania

Chcesz wiedzieć więcej o programie szkolenia albo masz jakieś pytania na które nie ma odpowiedzi na stronie? Wolisz uczyć się samodzielnie – polecam Ci serię artykułów napisanych przeze mnie. A może chcesz mnie najpierw lepiej poznać? Możesz pisać do mnie w social mediach albo wysłać maila na kontakt@socjografka.pl

Zamów szkolenieO mnie