Zamów projekt

Projekt bloga powstał na początku 2015 roku i był tworzony z myślą o edukacji w zakresie komunikacji wizualnej. W listopadzie 2015 przerodził się w firmę – Socjografka. W ramach firmy zajmuję się między innymi projektowaniem graficznym oraz szkoleniami z zakresu komunikacji wizualnej.

zamów projekt graiczny socjografka komunikacji wizulana

Jakie projekty możesz zamówić?

Mam wieloletnie doświadczenie w projektowaniu prezentacji, ulotek, banerów, biuletynów, plakatów, dyplomów, newsletterów, infografik, logotypów, raportów oraz wizytówek. Ponadto zajmuję się redakcją i korektą zróżnicowanych tekstów na strony www oraz tworzeniem angażującej komunikacji do mediów społecznościowych. Do każdego projektu podchodzę indywidualnie i staram się przygotować kilka zróżnicowanych konceptów.

Dlaczego warto zamówić projekt na socjografka.pl?

Nie lubię przerostu formy nad treścią. Moje projekty wyróżnia minimalizm oraz wysoka jakość. Stawiam na spójność, konsekwencję oraz personalizację każdego projektu. Bardzo ważne są dla mnie detale: na każdym etapie dbam o dopracowanie szczegółów projektu. Chętnie dzielę się także moim doświadczeniem oraz inspiracjami. Do tego możesz liczyć na terminową realizację zlecenia, a także na szybką i otwartą komunikację.

Co otrzymasz w ramach projektu?

Opracowanie graficzne w formacie adekwatnym dla zamówionego projektu. Do tego otrzymasz wizualizację pracy w wybranym formacie. Projekt zostanie wykonany w wysokiej jakości, zgodnie z bieżącymi trendami. W ramach współpracy możesz liczyć także na profesjonalną pomoc w zakresie komunikacji wizualnej – dowiesz się co zrobić, żeby Twój projekt wyróżnił się na tle wielu innych i przykuł uwagę potencjalnych klientów. W trakcie pracy masz możliwość zgłaszania swoich uwag i dzielenia się inspiracjami.

Jak zamówić projekt graficzny?

Napisz jakiego projektu potrzebujesz: podaj informacje dotyczące formatu, terminu, kolorystyki, typu grafiki oraz Twoich spersonalizowanych oczekiwań.  Jeśli możesz, dodaj także przykłady projektów, które Cię inspirują – będą bardzo pomocne przy przygotowywaniu wstępnych koncepcji oraz szczegółowej wyceny. Do wiadomości załącz także własne grafiki, zdjęcia, logo (jeśli je posiadasz) i wyślij na socjografka@gmail.com

 

 

 

Share on LinkedInShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on Pinterest
No tags for this post.