Zamów projekt graficzny – szybki czas i wysoka jakość

Dlaczego warto pracować z Socjografką?

Nie lubię przerostu formy nad treścią. Moje prace wyróżnia minimalizm oraz wysoka jakość. Stawiam na spójność, konsekwencję oraz personalizację każdego projektu. Bardzo ważne są dla mnie detale: na każdym etapie dbam o dopracowanie szczegółów. Chętnie dzielę się także moim doświadczeniem oraz inspiracjami. Do tego możesz liczyć na terminową realizację zlecenia, a także na szybką i otwartą komunikację. Pracuję tylko na licencjonowanym oprogramowaniu m.in. Adobe Illustrator, Photoshop, InDesign, Premier Pro, Acrobat DC. Zamów projekt graficzny, a ja pomogę Ci stworzyć wyjątkowy projekt. Po każdym projekcie wystawiam fakturę vat.

Mam wieloletnie doświadczenie w tworzeniu prezentacji, layoutów stron, ulotek, banerów, biuletynów, plakatów, dyplomów, newsletterów, infografik, logotypów, raportów oraz wizytówek. Ponadto zajmuję się redakcją i korektą zróżnicowanych tekstów na strony www oraz tworzeniem angażującej komunikacji do mediów społecznościowych. Do każdego projektu podchodzę indywidualnie i staram się przygotować kilka zróżnicowanych konceptów. Moje prace możesz zobaczyć m.in. w portfolio oraz na tym blogu (cały blog i jego wygląd to moja samodzielna praca).

 

Zamów projekt graficzny i daj się pozytywnie zaskoczyć:-)

 

 

zamów projekt graficzny warszawa

 

Co otrzymasz w ramach projektu?

Opracowanie graficzne w formacie adekwatnym dla zamówionego projektu. Do tego otrzymasz wizualizację pracy w wybranym formacie (czyli tak zwany mockup, przykład takiej wizualizacji projektu możesz zobaczyć na zdjęciu powyżej). Projekt zostanie wykonany w wysokiej jakości, zgodnie z bieżącymi trendami. W ramach współpracy możesz liczyć także na profesjonalną pomoc w zakresie komunikacji wizualnej – dowiesz się co zrobić, żeby Twój projekt wyróżnił się na tle wielu innych i przykuł uwagę potencjalnych klientów. W trakcie pracy masz możliwość zgłaszania swoich uwag i dzielenia się inspiracjami.

Zamów projekt graficzny – kontakt

Napisz jakiego projektu potrzebujesz: podaj informacje dotyczące formatu, terminu, kolorystyki, typu grafiki oraz Twoich spersonalizowanych oczekiwań. Jeśli możesz, dodaj także przykłady projektów, które Cię inspirują – będą bardzo pomocne przy przygotowywaniu wstępnych koncepcji oraz szczegółowej wyceny. Do wiadomości załącz także własne grafiki, zdjęcia, logo (jeśli je posiadasz) i wyślij na kontakt@socjografka.pl

 

 

Serdecznie zapraszam do współpracy:-)