Zamów gotową prezentację PowerPoint

Piękne i niepowtarzalne prezentacje

Sztuka tworzenia prezentacji to coś więcej niż przygotowanie pojedynczych slajdów. Bardzo ważne jest dopilnowanie, aby przygotowany materiał był spójny merytorycznie i stylistycznie. Trzeba zadbać też o to, żeby nasza prezentacja miała jasny i zgodny z założeniami przekaz oraz była dostosowana swoją formą do końcowego odbiorcy. Mogę Ci w tym pomóc – zamów gotową prezentację PowerPoint i nie martw się o końcowy efekt. Od ponad 10 lat prawie codziennie poprawiam i tworzę slajdy – zarówno na potrzeby dużych korporacji, jaki i małych biznesów. Chcesz zobaczyć moje prace – zapraszam do obejrzenia portfolio. Z mojej strony mogę zapewnić, że jestem dokładna, terminowa i elastyczna w podejściu do Klienta:-)

 


szablony prezentacji powerpoint warszawa

kliknij tu aby pobrać ofertę 

Moje wsparcie może być realizowane w dwóch zakresach: modyfikacja już istniejącej prezentacji oraz wsparcie w wypracowaniu zupełnie nowego materiału.


Modyfikacja istniejącej prezentacji

Modyfikacja istniejącej prezentacji PowerPoint polega na poprawie każdego slajdu, tak aby efekt końcowy był spójny merytorycznie oraz stylistycznie, budując wrażenie profesjonalnie przygotowanego materiału atrakcyjnego dla finalnego odbiorcy. Co wchodzi w zakres modyfikacji? M.in. poprawa czytelności i kompozycji slajdów, ujednolicenie kolorystyczne i typograficzne, ​wizualna i językowa korekta, doradztwo w zakresie stosowania dodatkowych elementów graficznych. Cena zależy od czasu, jaki wymagać będą ustalone modyfikacje. Szczegółową wycenę przedstawię po zapoznaniu się z treścią i zakresem zlecenia.

cena za slajd: 50-80 zł

Zamów gotową prezentację PowerPoint – profesjonalnej prezentacja od początku

Stworzenie prezentacji na zamówienie na podstawie dostarczonych materiałów. W zakresie tej oferty jest stworzenie całej prezentacji, wraz z doborem typografii, obrazów, kolorystyki spójnej z wizerunkiem marki. Dodatkowo oferuję korektę językową, mającą na celu dostosowanie treści do końcowego odbiorcy prezentacji. Cena zależy od tego jak wiele elementów będę musiała tworzyć od podstaw. Czy masz już określoną typografię i kolorystykę korporacyjną? Pracujesz na jakiś konkretnych szablonach czy chcesz stworzyć szablon od podstaw?  Szczegółową wycenę przedstawię po zapoznaniu się z treścią i zakresem zlecenia.

cena za slajd: 70-100 zł

Jak ustalam cenę za prezentację?

Z doświadczenia wiem, że nie zawsze wiadomo ile slajdów będzie zawierać prezentacja. Dodatkowo koncepcja prezentacji i jej zawartość mogą się zmienić w trakcie realizacji zlecenia. Dlatego moim Klientom proponuję następujący model rozliczenia: po otrzymaniu wytycznych co do zakresu prac oraz po wstępnej ocenie trudności wykonania prezentacji, ustalamy stałą cenę za slajd. Cena dla slajdów, które są modyfikowane zawiera się w przedziale od 50 do 80 złotych brutto. Cena za slajd dla prezentacji tworzonych od początku, zawiera się w przedziale od 70 do 100 złotych brutto. Edycja już ukończonych slajdów, to dodatkowy koszt w wysokości 50% określonej wartości slajdu. Minimalne zamówienie przy uwzględnieniu powyższych cen, to 5 slajdów. Finalny materiał trafi do Ciebie w edytowalnej wersji wraz ze wszystkimi materiałami graficznymi, które zostaną wypracowane na potrzeby Twojej prezentacji. Dodatkowo załączam zoptymalizowany plik pdf, który ułatwi ewentualną publikację na stronie www albo wysyłkę mailową. 

Co ma wpływ na ostateczną cenę slajdów:
  1. Czy projektujemy indywidualny szablon prezentacji czy korzystamy z już dostępnego
  2. Czy dostanę wszystkie grafiki czy musimy dokupić/wybrać coś z banków zdjęć
  3. Czy konieczny będzie retusz zdjęć np. w celu ujednolicenia kolorystyki
  4. Czy mam zaprojektować spersonalizowane wektorowe ikony albo infografiki spójne z kolorystyką firmy
  5. Czy podczas tworzenia prezentacji korzystamy jedynie z PowerPoint czy też z pakietu Adobe
  6. Czy w prezentacji będą jakieś wykresy, tabele, cenniki
  7. Czy w prezentacji mają się pojawić jakieś interaktywne elementy, np. pola formularzy czy pliki video
  8. Czy konieczna będzie korekta językowa i edycja tekstu
  9. Czy w prezentacji wykorzystujemy fonty bezpłatne czy na płatnych licencjach
Harmonogram pracy

Pierwszy etap to wybór szablonu i kolorystyki. Aby przyśpieszyć pracę, możesz mi podesłać przykładowe elementy graficzne, prezentacje, zdjęcia, które Ci się podobają (poczucie estetyki jest mocno subiektywną kwestią). Jeśli wolisz mogę zaproponować jakiś styl prezentacji oraz podesłać inspiracje, które według mojej oceny w odpowiedni sposób wyeksponują Twój materiał. Po pierwszym (i kluczowym) etapie podeślę Ci 3 próbki materiału – na przykładzie kilku slajdów pokażę jak prezentuje się Twój materiał w wybranym szablonie w różnych układach. Jeśli zaakceptujesz którąś z próbek, to podeślę Ci kolejne slajdy. 

kliknij tu i dowiedz się więcej o modelu współpracy

 

Potrzebujesz szczegółowej wyceny? Zapraszam do kontaktu: kontakt@socjografka.pl

 
Przykładowa prezentacja poniżej.

Więcej gotowych szablonów i prezentacji znajdziesz w moim portfolio. Zamów gotową prezentację powerpoint u Socjografki:-)

Zamów gotową prezentację powerpoint przykłady atrakcyjne slajdy

Chcesz wiedzieć więcej o tworzeniu prezentacji – zapraszam do przeczytania tych postów.

Jeśli nie masz cierpliwości do samodzielnego projetowania, zamów gotową prezentację PowerPoint.

Serdecznie zapraszam do współpracy:-)