Szkolenia

Zapytaj o szkolenie

Dzięki Socjografce masz szansę zacząć swoją przygodę z projektowaniem i czerpać inspiracje do pracy. Możesz w domowym zaciszu, w komfortowych warunkach, uczyć się nowych rzeczy z zakresu komunikacji wizualnej. Jeśli jednak czujesz, że moje posty to dla Ciebie za mało, serdecznie zachęcam do skorzystania z indywidualnych oraz grupowych programów szkoleniowych. Dla wszystkich szkoleń dostępny jest kreator agendy. Dzięki niemu możesz stworzyć swoje idealne szkolenie, bez tracenia czasu na rzeczy, które Cię nie interesują. Co więcej, możesz mieszać tematu z wielu szkoleń, jednocześnie ucząc się np. tworzenia pięknych prezentacji oraz projektowania zaproszeń w grafice rastrowej.

 

Przygotowałam dla Ciebie 2 szkolenia.

Tworzenie prezentacji z wykorzystaniem narzędzia PowerPoint oraz jak rozpocząć przygodę z projektowaniem: wstęp do komunikacji wizualnej i grafiki.

Dowiedz się więcej o moich szkoleniach klikając na banery poniżej.

 

szkolenie z tworzenia atrakcyjnych prezentacji   szkolenie z komunikacji wizualnej

Dlaczego warto

Prawie wszystkiego można nauczyć się samemu. Wystarczy książka, Internet i trochę cierpliwości. Jednak samodzielna nauka pochłania dużo czasu i energii. Do tego wymaga samodyscypliny i motywacji – wiem coś o tym:-) Dlatego jeśli chcesz szybko nauczyć się nowych rzeczy związanych z komunikacją wizualną oraz tworzeniem prezentacji, unikając przy tym wielu błędów jakie ja popełniłam na swojej drodze, to zapraszam na moje szkolenia. Krok po kroku pokażę Ci jak tworzyć niepowtarzalne i atrakcyjne prezentacje, dowiesz się jak samodzielnie zaprojektować logo, czy też jak przygotować podstawowe materiały graficzne w grafice rastrowej i wektorowej. To Ty zdecydujesz czego chcesz się uczyć, w jakiej formie i ile czasu możesz na to przeznaczyć.

Podczas moich szkoleń stawiam na praktyczne przykłady i pracę własną każdego z uczestników. Wiem, że w zabieganym świecie trudno jest o skupienie i uważność, dlatego moje zajęcia mają na celu przede wszystkim zaciekawić i pokazać szybkie rozwiązania. Przykład? Na zajęciach nie omawiam poszczególnych pozycji z menu programów, tylko pokazuję jak szybko zaprojektować zaproszenie używając konkretnych narzędzi i funkcji. Szkolenie jest zazwyczaj podzielone na 4 części: omówienie poszczególnych zagadnień i narzędzi, ćwiczenia praktyczne, praca własna uczestników oraz inspiracje do projektowania.

Terminy i koszt szkolenia

Terminy szkoleń i ceny są uzależnione od konkretnych potrzeb i oczekiwań. Na koszt szkolenia wpływają m.in. miejsce szkolenia, ilość uczestników, czas trwania oraz materiały, które uczestnicy otrzymują przed i po szkoleniu. Jeśli chcesz dowiedzieć się wiecej, zachęcam Cię do kontaktu mailowego: kontakt@socjografka.pl

Po szkoleniu wystawiam fakturę vat.

 

Serdecznie Cię zapraszam do zapoznania się z ofertą szkoleń:-)