Szkolenia

Dzięki Socjografce masz szansę zacząć swoją przygodę z projektowaniem i czerpać inspiracje do pracy. Możesz w domowym zaciszu, w komfortowych warunkach, uczyć się nowych rzeczy z zakresu komunikacji wizulalnej. Jeśli jednak czujesz, że moje posty to dla Ciebie za mało, serdecznie zachęcam do skorzystania z indywidualnych oraz grupowych programów szkoleniowych.

szkolenia Socjogrfka warszawa komunikacja wizulana

DLACZEGO WARTO?

Prawie wszystkiego można nauczyć się samemu. Wystarczy książka, internet i trochę cierpliwości. Jednak samodzielna nauka pochłania dużo czasu i energii. Do tego wymaga samodyscypliny i motywacji – wiem coś o tym:-) Dlatego jeśli chcesz szybko nauczyć się nowych rzeczy związanych z komunikacją wizulaną, unikając przy tym wielu błędów jakie ja popełniłam na swojej drodze, to zapraszam na moje szkolenia. Krok po kroku pokażę Ci jak korzystać z programu PowerPoint, Word, Publisher, dowiesz się jak samodzielnie tworzyć interaktywne pliki pdf czy też jak przygotować podstawowe materiały graficzne w grafice rastowej i wektorowej. To Ty zdecydujesz czego chcesz się uczyć, w jakiej formie i ile czasu możesz na to przeznaczyć.

DOŚWIADCZENIE

Ponad 10 lat, które spędziłam w międzynarodowych korporacjach, skończone kursy i studia, a także prowadzenie własnej firmy, pozwalają mi dzielić się nie tylko teoretyczną wiedzą, ale także praktycznymi przykładami. Staram się „zarażać” moją pasją do tworzenia, inspirować i pokazywać, że warto inwestować swój czas w rozwój osobisty. Szkolenia prowadzę zarówno w formie indywidualnych sesji, jak i podczas programów kierowanych do większych grup.

PRZEBIEG SZKOLENIA

Podczas moich szkoleń stawiam na praktyczne przykłady i pracę własną każdego z uczestników. Wiem, że w zabieganym świecie trudno jest o skupienie i uważność, dlatego moje zajęcia mają na celu przede wszystkim zaciekawić i pokazać szybkie rozwiązania. Przykład? Na zajęciach nie omawiam poszczególnych pozycji z menu programów, tylko pokazuję jak szybko zaprojektować zaproszenie używając konkretnych narzędzi i funkcji. Szkolenie jest zazwyczaj podzielone na 4 części: omówienie poszczególnych zagadnień i narzędzi, ćwiczenia praktyczne, praca własna uczestników i inspiracje do projektowania.

TERMINY I KOSZT SZKOLENIA

Terminy szkoleń i ich koszt są uzależnione od konkretnych potrzeb i oczekiwań. Na koszt szkolenia wpływają m.in. miejsce szkolenia, ilość uczestników, czas trwania oraz materiały, które uczestnicy otrzymują przed i po szkoleniu. Jeśli chcesz otrzymać dokładną wycenę proszę o kontakt mailowy: socjografka@gmail.com. Po szkoleniu wystawiam fakturę vat.

 

oferta prezentacje powerpoint

 

Share on LinkedInShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on Pinterest
No tags for this post.