Szkolenia

Dzięki Socjografce masz szansę zacząć swoją przygodę z projektowaniem i czerpać inspiracje do pracy. Możesz w domowym zaciszu, w komfortowych warunkach, uczyć się nowych rzeczy z zakresu komunikacji wizualnej. Jeśli jednak czujesz, że moje posty to dla Ciebie za mało, serdecznie zachęcam do skorzystania z indywidualnych oraz grupowych programów szkoleniowych.

Przygotowałam dla Ciebie 2 szkolenia.  Pierwsze skupia się na zagadnieniach związanych z tworzeniem prezentacji z wykorzystaniem narzędzia PowerPoint. Drugie kieruję do osób, które chcą rozpocząć swoją przygodę z komunikacją wizualną. Dla obu szkoleń dostępny jest kreator agendy. Dzięki niemu możesz stworzyć swoje idealne szkolenie, bez tracenia czasu na rzeczy, które Cię nie interesują.

Dowiedz się więcej o moich szkoleniach klikając na banery poniżej.

 

szkolenie z tworzenia atrakcyjnych prezentacji   szkolenie z komunikacji wizualnej

Dlaczego warto

Prawie wszystkiego można nauczyć się samemu. Wystarczy książka, Internet i trochę cierpliwości. Jednak samodzielna nauka pochłania dużo czasu i energii. Do tego wymaga samodyscypliny i motywacji – wiem coś o tym:-) Dlatego jeśli chcesz szybko nauczyć się nowych rzeczy związanych z komunikacją wizualną oraz tworzeniem prezentacji, unikając przy tym wielu błędów jakie ja popełniłam na swojej drodze, to zapraszam na moje szkolenia. Krok po kroku pokażę Ci jak tworzyć niepowtarzalne i atrakcyjne prezentacje, dowiesz się jak samodzielnie zaprojektować logo, czy też jak przygotować podstawowe materiały graficzne w grafice rastrowej i wektorowej. To Ty zdecydujesz czego chcesz się uczyć, w jakiej formie i ile czasu możesz na to przeznaczyć.

Podczas moich szkoleń stawiam na praktyczne przykłady i pracę własną każdego z uczestników. Wiem, że w zabieganym świecie trudno jest o skupienie i uważność, dlatego moje zajęcia mają na celu przede wszystkim zaciekawić i pokazać szybkie rozwiązania. Przykład? Na zajęciach nie omawiam poszczególnych pozycji z menu programów, tylko pokazuję jak szybko zaprojektować zaproszenie używając konkretnych narzędzi i funkcji. Szkolenie jest zazwyczaj podzielone na 4 części: omówienie poszczególnych zagadnień i narzędzi, ćwiczenia praktyczne, praca własna uczestników oraz inspiracje do projektowania.

Terminy i koszt szkolenia

Terminy szkoleń i ceny są uzależnione od konkretnych potrzeb i oczekiwań. Na koszt szkolenia wpływają m.in. miejsce szkolenia, ilość uczestników, czas trwania oraz materiały, które uczestnicy otrzymują przed i po szkoleniu. Jeśli chcesz dowiedzieć się wiecej, zachęcam Cię do kontaktu mailowego: kontakt@socjografka.pl

Po szkoleniu wystawiam fakturę vat.

 

Serdecznie Cię zapraszam do zapoznania się z ofertą szkoleń:-)

 

Share on LinkedInShare on FacebookShare on Google+Pin on PinterestEmail this to someone