Nowe bezpłatne szablony dyplomów

Od momentu powstania pierwszego wpisu dotyczącego projektowania dyplomów dostałam od Was bardzo dużo maili z prośbą o zaprojektowanie dyplomów w orientacji poziomej. Dlatego przygotowałam dla Was kolejną „paczkę” z darmowymi szablonami dyplomów.

Darmowy wzór dyplomu

Poprzedni projekt został przez Was doceniony ze względu na prostą formę i stonowaną kolorystykę. Z tego powodu w nowym projekcie nie zmieniłam zbyt wiele – oczywiście poza orientacją. W końcu skądś wzięło się powiedzenie „lepsze jest wrogiem dobrego” ;-) Tym razem proponuję Wam dyplomy w orientacji poziomej. W dyplomie zauważycie geometryczne kształty – w bezpłatnej wersji są to przykładowe elementy, które możecie umieścić w swoich dyplomach. W wersji płatnej mogę usunąć te elementy i zastąpić je np. znakiem firmowym czy szkoły, a także dostosować kolory do barw logo. W projekcie użyłam popularnych fontów – Franklin Gothic oraz Centaury Gothic. Dzięki temu nie musicie instalować u siebie dodatkowych czcionek. Dyplom możecie swobodnie edytować w zakresie jego warstwy tekstowej. Natomiast warstwa graficzna jest edytowalna tylko w formacie ai.

Jak pobrać bezpłatne szablony dyplomów?

Poniżej zamieszczam pliki w wersji Adobe Illustrator i PDF. Tak jak poprzednio proszę Was o kontakt mailowy jeśli chcecie otrzymać szablony w formacie Word. Możecie też dodać komentarz pod tym wpisem. Dlaczego proszę Was o kontakt? Otóż nie zbieram Waszych maili do żadnych niecnych celów. Chce tylko wiedzieć, że moje projekty są rzeczywiście przydatne i ktoś w ogóle czyta mojego bloga:-) A dzięki mailowi chociaż przez chwilę mogę mieć z Wami jakąś interakcję:-)

 

bezpłatne nowoczesne szablony dyplomów

bezpłatne szablony dyplomów

bezpłatne nowoczesne szablony dyplomów

bezpłatne nowoczesne szablony dyplomów

Z projektów możesz korzystać tylko dla własnego użytku – wyrażam też zgodę na edycję plików oraz przesyłanie ich dalej. Jeśli chcesz wykorzystać projekty komercyjnie, proszę o kontakt. Nie wyrażam zgody na sprzedawanie projektów w żadnej postaci.

 


Jeśli szukasz projektu dyplomu, a ten Ci nie wystarczy, zapraszam do zakładki Zamów projekt. Mogę specjalnie dla Ciebie przerobić dyplom zgodnie z indywidualnymi oczekiwaniami, m.in. dostosowując go do kolorystyki logo albo grupy odbiorców. Cena indywidualnego projektu to koszt 200 zł netto.


PLIKI DO POBRANIA W FORMACIE AI

PLIK DO POBRANIA W FORMACIE PDF

 
Życzę Ci miłego korzystania z zamieszczonych szablonów. Jeśli masz jakieś pytania – zapraszam do kontaktu:-)

 

Share on LinkedInShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on Pinterest
No tags for this post.

socjografka

Mam na imię Dominika. Z wykształcenia jestem filologiem, który pewnego dnia zamarzył, aby studiować grafikę komputerową. Z pasji jestem projektantem. Zawodowo mam szczęście łączenia tego co jest moją pasją, z codziennymi obowiązkami. Prywatnie lubię dzielić się z innymi tym, co moim zdaniem potrafię robić najlepiej (stąd m.in. pomysł na bloga). Zapraszam do kontaktu mailowego: jeśli masz do mnie jakieś pytania, chcesz nawiązać współpracę, zamówić projekt albo szkolenie znajdziesz mnie pod tym adresem socjografka@gmail.com

Może Ci się również spodoba