Kartka na Dzień Babci i Dziadka – do pobrania

Pamiętasz, że 21.01 obchodzimy Dzień Babci, a 22.01 – Dzień Dziadka? Jeśli dopiero Ci o tym przypomniałam, to nic straconego. Przygotowałam kartki, które możesz wysłać smsem albo samodzielnie wydrukować. Oczywiście taka forma kontaktu nie zastąpi osobistego złożenia życzeń czy też wspólnego świętowania przy kawie i ciastku, ale kartka na Dzień Babci i Dziadka może być miłym gestem.

kartka na Dzień Babci i Dziadka - do pobrania za darmo
Kartka na Dzień Babci i Dziadka – jak korzystać

Kartkę przygotowałam w 2 formatach – tę mniejszą możesz użyć np. w social mediach albo wysyłając mmsa (tak, wbrew stereotypom na świecie są Babcie, które odbierają mmsy albo mają konto na FB). Większa jest idealna, aby ją wydrukować i osobiście dostarczyć Dziadkom. Przygotowałam wzór kartki zarówno dla Babci (kotek z włóczką) oraz kartkę dla Dziadka. Po rozpakowaniu plików zwróć uwagę, że na kartkach są różne podpisy – na jednej w podpisie życzenia składa wnuczek, w drugim wypadku wnuczka. Kartki są w formacie 1:1, czyli kwadratowe, więc jeśli chcesz wydrukować je w domu, musisz uzbroić się w nożyczki i trochę cierpliwości:-)

Pliki poniżej zapisane są w fomacie jpg – jeśli potrzebujesz innego formatu, daj znać w komentarzu, a ja podeślę Ci pliki w wybranym formacie (np. png, pdf czy ai). Jestem też otwarta na negocjacje, jeśli ktoś potrzebuje zmienić podpis na kartce np. na swoje imię:-)

Oba projekty są dość proste i minimalistyczne. Swoim stylem nawiązują trochę do flat design. Mam nadzieję, że Wasi Dziadkowie docenią nowoczesną formę kartki. Życzę Wam udanego świętowania!

Projekty do pobrania
  • Wersja do druku (wysoka rozdzielczość 2084 x 2084, 300 dpi, CMYK, 4 kartki)
  • Wersja do smsa (niska rozdzielczość 500 x 500, 72 dpi, RGB, 4 kartki)

 

kartka na Dzień Babci - do pobrania bezpłatnie

 


Jeśli podobają Ci się te projekty, udostępnij je swoim znajomym, korzystając z przycisków poniżej. Możesz mnie też odwiedzać na Facebooku. Będzie mi miło, mogąc Cię lepiej poznać:-) Na profilu znajdziesz więcej porad dotyczących pracy z grafiką, przydatnych w codziennym życiu (nie tylko zawodowym). Kliknij na ikonkę poniżej żeby dowiedzieć się o mnie więcej. Do usłyszenia / do zobaczenia!

PS Koty na kartkach pochodzą ze zbioru freepic.com

 

 

Socjografka Dominika Siwińska

Mam na imię Dominika. Z wykształcenia jestem filologiem, który pewnego dnia zamarzył, aby studiować grafikę komputerową. Z pasji jestem projektantem. Zawodowo mam szczęście łączenia tego co jest moją pasją, z codziennymi obowiązkami. Prywatnie lubię dzielić się z innymi tym, co moim zdaniem potrafię robić najlepiej (stąd m.in. pomysł na bloga). Zapraszam do kontaktu mailowego: jeśli masz do mnie jakieś pytania, chcesz nawiązać współpracę, zamówić projekt albo szkolenie znajdziesz mnie pod tym adresem kontakt@socjografka.pl

Może Ci się również spodoba