Dyplom – wzór do pobrania bezpłatnie

Od momentu powstania pierwszego wpisu dotyczącego projektowania dyplomów dostałam od Was bardzo dużo maili z prośbą o zaprojektowanie dyplomów w orientacji poziomej. Dlatego przygotowałam dla Was kolejną „paczkę” z darmowymi szablonami dyplomów. Dyplom – wzór do pobrania bezpłatnie -znajdziecie pod tym linkiem.

Dyplom – wzór do pobrania bezpłatnie

Poprzedni projekt został przez Was doceniony ze względu na prostą formę i stonowaną kolorystykę. Z tego powodu w nowym projekcie nie zmieniłam zbyt wiele – oczywiście poza orientacją. W końcu skądś wzięło się powiedzenie „lepsze jest wrogiem dobrego” ;-) Tym razem proponuję Wam dyplomy w orientacji poziomej. W dyplomie zauważycie geometryczne kształty – w bezpłatnej wersji są to przykładowe elementy, które możecie umieścić w swoich dyplomach. W wersji płatnej mogę usunąć te elementy i zastąpić je np. znakiem firmowym czy szkoły, a także dostosować kolory do barw logo. W projekcie użyłam popularnych fontów – Franklin Gothic oraz Centaury Gothic. Dzięki temu nie musicie instalować u siebie dodatkowych czcionek. Dyplom możecie swobodnie edytować w zakresie jego warstwy tekstowej. Natomiast warstwa graficzna jest edytowalna tylko w formacie ai.

 

PLIKI DO POBRANIA W FORMACIE DOC

 

Jak pobrać bezpłatny szablon dyplomu?

Poniżej zamieszczam plik w formacie Word. Będę Ci wdzięczna jeśli w zamian za pobranie dyplomów polubisz mój profil na Facebooku (oczywiście nie jest to warunek konieczny, po prostu będzie mi bardzo miło:-) Dzięki polubieniu mojego profilu możesz też liczyć na kolejne bezpłatne materiały, które będę tam udostępniać. Przy okazji polecam Ci też wpis z pionowymi bezpłatnymi szablonami dyplomów do pobrania.

dyplomy wzory darmowe dyplomy wzory darmowe word dyplom - wzór do pobrania bezpłatnie word szablon dyplom - wzór do pobrania bezpłatnie word

Z projektów możesz korzystać tylko dla własnego użytku – wyrażam też zgodę na edycję plików oraz przesyłanie ich dalej. Jeśli chcesz wykorzystać projekty komercyjnie, proszę o kontakt. Nie wyrażam zgody na sprzedawanie projektów w żadnej postaci.

Dyplom – wzór do pobrania bezpłatnie (tylko do użytku prywatnego). W wersji komercyjnej koszt dyplomu dostosowanego kolorystycznie do potrzeb firmy, to 100 zł netto. Wystawiam fakturę vat. Jeśli szukasz projektu dyplomu, a ten Ci nie wystarczy, zapraszam do zakładki Zamów projekt. Mogę specjalnie dla Ciebie zaprojektować dyplom zgodnie z indywidualnymi oczekiwaniami, m.in. dostosowując go do kolorystyki firmy albo grupy odbiorców. Cena indywidualnego projektu to koszt 200 zł netto.


A na koniec mała prośba. Będę bardzo wdzięczna jeśli zechcesz poświęcić jeszcze chwilę swojego czasu i odwiedzisz mnie na Facebooku. Będzie mi miło, bo będę mogła lepiej Cię poznać:-) Na profilu znajdziesz więcej porad dotyczących pracy z grafiką, przydatnych w codziennym życiu (nie tylko zawodowym). Kliknij na ikonkę poniżej żeby odwiedzić mnie na FB. Do usłyszenia / do zobaczenia!

 

PS Jeśli uważasz, że komuś przyda się taki dyplom, możesz mu go udostępnić korzystając z przycisków poniżej:-)

 

Socjografka Dominika Siwińska

Mam na imię Dominika. Z wykształcenia jestem filologiem, który pewnego dnia zamarzył, aby studiować grafikę komputerową. Z pasji jestem projektantem. Zawodowo mam szczęście łączenia tego co jest moją pasją, z codziennymi obowiązkami. Prywatnie lubię dzielić się z innymi tym, co moim zdaniem potrafię robić najlepiej (stąd m.in. pomysł na bloga). Zapraszam do kontaktu mailowego: jeśli masz do mnie jakieś pytania, chcesz nawiązać współpracę, zamówić projekt albo szkolenie znajdziesz mnie pod tym adresem kontakt@socjografka.pl

Może Ci się również spodoba