Turkusowy szablon PowerPoint – do pobrania za darmo

Dla tych z Was, którzy korzystają z programu powerpoint, zaprojektowałam darmowy szablon powerpoint. Dzięki temu szybciej stworzycie własne slajdy, unikając przy tym nudnych, darmowych szablonów dostarczanych zazwyczaj w ramach oprogramowania Office. Wygląd prezentacji często jest lepiej zapamiętywany niż jej treść, dlatego serdecznie Was zachęcam do dbałości o to, żeby Wasz materiał wyglądał jak najlepiej. O tym, że tworzenie pięknych prezentacji wcale nie jest takie trudne, możecie przeczytać w kolejnym wpisie.

Darmowy szablon powerpoint

W poniższym szablonie postawiłam na minimalizm, paleta barw jest zawężona do różnych odcieni turkusu. Na wszystkie zdjęcia, których używałam w projekcie, nałożyłam jednobarwny filtr. Dzięki temu całość prezentacji jest spójna i nie odwraca uwagi odbiorcy od prezentowanej treści. Mam nadzieję, że załączony szablon okaże się przydatny w Waszej pracy.

Kolory w projekcie

Ostatnio moim ulubionym kolorem stał się turkusowy, do tego najlepiej jeśli jest połączony z orientalną stylistyką. To chyba dlatego, że tęsknię za wakacjami:-) Turkusowy to dość ciekawy kolor. Z jednej strony świetnie sprawdzi się jako tło na stronach okołowakacjnych, ale z drugiej – jest to doskonały motyw przewodni w ściśle biznesowych projektach. Moim zdaniem załączony szablon sprawdzi się nie tylko w przedstawieniu firmy z sektora nowych technologii, ale będzie także pasował do sytuacji mniej formalnych.

Jak korzystać z szablonu

Korzystanie z szablonu jest bardzo proste. Jeśli jednak macie jakieś wątpliwości to zapraszam do przeczytania wpisu o tym jak stworzyć własny szablon. Znajdziecie tam m.in. wskazówki jak korzystać z bezpłatnego szablonu. Przygotowane przez mnie slajdy będą widoczne w menu Narzędzia główne pod ikoną Układ.  Po kliknięciu ikony Układ zobaczycie wszystkie wzory slajdów wraz z ich nazwami. Wybierzcie jeden z przykładowych slajdów – w tym momencie aktywny slajd powinien zmienić swój układ zgodnie z wybranym wzorcem. Dodając nowe slajdy do prezentacji możecie dla każdego z nich wybrać inny wzorzec.

Darmowy szablon prezentacji powerpoint
Darmowy szablon prezentacji powerpoint
Darmowy szablon prezentacji powerpoint
Darmowy szablon prezentacji powerpoint
Darmowy szablon powerpoint

Do pobrania za darmo szablon prezentacji w 2 wersjach:


Jeśli nadal nie wiesz jak stworzyć własną prezentację, zapraszam do przeczytania kolejnych wpisów poświęconych tworzeniu idealnych slajdów.  Mogę też za Ciebie przygotować prezentację – możesz ją zamówić korzystając z tej zakładki.  Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tworzeniu prezentacji i sztuce komunikacji wizualnej zachęcam do odwiedzenia zakładki Szkolenia.

 

Share on LinkedInShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on Pinterest

Dominika Siwińska

Mam na imię Dominika. Z wykształcenia jestem filologiem, który pewnego dnia zamarzył, aby studiować grafikę komputerową. Z pasji jestem projektantem. Zawodowo mam szczęście łączenia tego co jest moją pasją, z codziennymi obowiązkami. Prywatnie lubię dzielić się z innymi tym, co moim zdaniem potrafię robić najlepiej (stąd m.in. pomysł na bloga). Jeśli mogę - dzielę się także swoim czasem i pozytywną energią - działając jako wolontariusz. Nigdy nie żałuję czasu i pieniędzy na dobre jedzenie, podróże i książki. A ostatnio także na rośliny do ogrodu:-)

Może Ci się również spodoba