Darmowy szablon PowerPoint – nowoczesne slajdy

Dla tych z Was, którzy korzystają z programu PowerPoint, zaprojektowałam darmowy szablon PowerPoint. Dzięki temu szybciej stworzycie własne slajdy, unikając przy tym nudnych, darmowych szablonów dostarczanych zazwyczaj w ramach oprogramowania Office. Wygląd prezentacji często jest lepiej zapamiętywany niż jej treść, dlatego serdecznie Was zachęcam do dbałości o to, żeby Wasz materiał wyglądał jak najlepiej. O tym, że tworzenie pięknych prezentacji wcale nie jest takie trudne, możecie przeczytać w kolejnym wpisie.

darmowy szablon powerpoint

Darmowy szablon PowerPoint

W poniższym szablonie postawiłam na minimalizm, paleta barw jest zawężona do różnych odcieni turkusu. Na wszystkie zdjęcia, których używałam w projekcie, nałożyłam jednobarwny filtr. Dzięki temu całość prezentacji jest spójna i nie odwraca uwagi odbiorcy od prezentowanej treści. Mam nadzieję, że załączony szablon okaże się przydatny w Waszej pracy.

Kolory w projekcie

Ostatnio moim ulubionym kolorem stał się turkusowy, do tego najlepiej jeśli jest połączony z orientalną stylistyką. To chyba dlatego, że tęsknię za wakacjami:-) Turkusowy to dość ciekawy kolor. Z jednej strony świetnie sprawdzi się jako tło na stronach okołowakacjnych, ale z drugiej – jest to doskonały motyw przewodni w ściśle biznesowych projektach. Moim zdaniem załączony szablon sprawdzi się nie tylko w przedstawieniu firmy z sektora nowych technologii, ale będzie także pasował do sytuacji mniej formalnych.

Jak korzystać z szablonu

Korzystanie z szablonu jest bardzo proste. Jeśli jednak macie jakieś wątpliwości to zapraszam do przeczytania wpisu o tym jak stworzyć własny szablon. Znajdziecie tam m.in. wskazówki jak korzystać z bezpłatnego szablonu. Przygotowane przez mnie slajdy będą widoczne w menu Narzędzia główne pod ikoną Układ.  Po kliknięciu ikony Układ zobaczycie wszystkie wzory slajdów wraz z ich nazwami. Wybierzcie jeden z przykładowych slajdów – w tym momencie aktywny slajd powinien zmienić swój układ zgodnie z wybranym wzorcem. Dodając nowe slajdy do prezentacji możecie dla każdego z nich wybrać inny wzorzec.

Do pobrania darmowy szablon PowerPoint
kliknij i pobierz szablon turkusowej prezentacji
 

Darmowy szablon prezentacji powerpoint
Darmowy szablon prezentacji powerpoint
Darmowy szablon prezentacji powerpoint
Darmowy szablon prezentacji powerpoint
Darmowy szablon powerpoint

Jeśli nadal nie wiesz jak stworzyć własną prezentację, zapraszam do przeczytania kolejnych wpisów poświęconych tworzeniu idealnych slajdów. Mogę też za Ciebie przygotować idalną prezentację – możesz ją zamówić korzystając z tej zakładki.  A może chcesz dowiedzieć się więcej o tworzeniu prezentacji i sztuce komunikacji wizualnej – zachęcam do odwiedzenia zakładki Szkolenia.


A na koniec mała prośba. Będę bardzo wdzięczna jeśli zechcesz poświęcić jeszcze chwilę swojego czasu i odwiedzisz mnie na Facebooku. Będzie mi miło, bo będę mogła lepiej Cię poznać:-) Na profilu znajdziesz więcej porad dotyczących pracy z grafiką, przydatnych w codziennym życiu (nie tylko zawodowym). Kliknij na ikonkę poniżej żeby odwiedzić mnie na FB. Do usłyszenia / do zobaczenia!

 
Share on LinkedInShare on FacebookShare on Google+Pin on PinterestEmail this to someone

Socjografka Dominika Siwińska

Mam na imię Dominika. Z wykształcenia jestem filologiem, który pewnego dnia zamarzył, aby studiować grafikę komputerową. Z pasji jestem projektantem. Zawodowo mam szczęście łączenia tego co jest moją pasją, z codziennymi obowiązkami. Prywatnie lubię dzielić się z innymi tym, co moim zdaniem potrafię robić najlepiej (stąd m.in. pomysł na bloga). Zapraszam do kontaktu mailowego: jeśli masz do mnie jakieś pytania, chcesz nawiązać współpracę, zamówić projekt albo szkolenie znajdziesz mnie pod tym adresem kontakt@socjografka.pl

Może Ci się również spodoba