Darmowe dyplomy do pobrania – 5 wzorów

Interesują Cię darmowe dyplomy do pobrania? Stworzyłam kilka projektów, które mogą być pomocne. Kiedy ostatnio sama szukałam szablonów dyplomów biznesowych zauważyłam, że większość bezpłatnych wzorów dostępnych w internecie czerpie inspiracje z wczesnych lat 80. Dlatego też postanowiłam zaprojektować wzór dyplomu, który będzie uniwersalny, schludny i przyjemny dla oka. Mam nadzieję, że moje pomysły się Tobie spodobają:-)

 dyplomy wzory darmowe    

Szablon dyplomu – mam dla Was bezpłatny plik do pobrania

Dyplom – z jednej strony niepozorna kartka papieru, z drugiej – symbol i nagroda. Bardzo zależało mi aby ktoś, kto dostanie ten dyplom, chciał zawiesić go nad swoim biurkiem. W końcu ta „kartka” to coś więcej niż tylko papier. Zazwyczaj nie wręczamy dyplomu po to, aby trafił on do szuflady – przynajmniej taką mam nadzieję;-)

Podczas projektowania najważniejsze dla mnie było połączenie nowoczesnej formy, z czytelną i przyciągającą wzrok kompozycją. To co w tym projekcie najmocniej rzuca się w oczy, to pole z nagrodzoną osobą. W drugiej kolejności wyróżnione zostało słowo „dyplom” (które można zastąpić np. słowem „wyróżnienie” czy „nagroda”). Kompozycję zamyka zamarkowane logo firmy. Od razu zaznaczę, że jeśli sam znak firmowy ma inne barwy, to zdecydowałabym się na ujednolicenie kolorystyki, tak aby była spójna w całym projekcie.

Darmowe dyplomy – do pobrania

Szablony różnią się kolorami, ale też układem. Nieznacznie, ale jednak:-) 

dyplom wzór do pobrania

darmowe dyplomy do pobrania

Z projektów możesz korzystać tylko dla własnego użytku – wyrażam też zgodę na edycję plików oraz przesyłanie ich dalej. Jeśli chcesz wykorzystać projekty komercyjnie, proszę o kontakt. Nie wyrażam zgody na sprzedawanie projektów w żadnej postaci.


Jeśli szukasz projektu dyplomu, a ten Ci nie wystarczy, zapraszam do zakładki Zamów projekt. Mogę specjalnie dla Ciebie przerobić dyplom zgodnie z indywidualnymi oczekiwaniami, m.in. dostosowując go do kolorystyki logo albo grupy odbiorców. Cena indywidualnego projektu to koszt 200 zł netto.


Poniżej zamieszczam plik w formacie Word. Jeśli chcesz, aby Twoje dyplomy wyglądały dokładnie jak te w przykładzie powyżej, musisz jeszcze pobrać darmowy font – Microsoft Phags Pa. Będę Ci wdzięczna jeśli w zamian za pobranie dyplomów polubisz mój profil na Facebooku (oczywiście nie jest to warunek konieczny, po prostu będzie mi bardzo miło:-) Dzięki polubieniu mojego profilu możesz też liczyć na kolejne bezpłatne materiały, które będę tam udostępniać.

Przy okazji polecam Ci też kolejny wpis z bezpłatnymi szablonami dyplomów do pobrania.

 

PLIKI DO POBRANIA W FORMACIE WORD

 

 

Życzę Ci przyjemnej pracy z dyplomami :-)

dominika siwińśka socjografka

 

PS Jeśli uważasz, że komuś przyda się taki dyplom, możesz mu go udostępnić korzystając z przycisków poniżej:-) Przy okazji zapraszam Cię też do odwiedzania mnie na Bloglovin

Socjografka Dominika Siwińska

Mam na imię Dominika. Z wykształcenia jestem filologiem, który pewnego dnia zamarzył, aby studiować grafikę komputerową. Z pasji jestem projektantem. Zawodowo mam szczęście łączenia tego co jest moją pasją, z codziennymi obowiązkami. Prywatnie lubię dzielić się z innymi tym, co moim zdaniem potrafię robić najlepiej (stąd m.in. pomysł na bloga). Zapraszam do kontaktu mailowego: jeśli masz do mnie jakieś pytania, chcesz nawiązać współpracę, zamówić projekt albo szkolenie znajdziesz mnie pod tym adresem kontakt@socjografka.pl

Może Ci się również spodoba